Серед широкого вибору транспортних засобів кожен бажає вибрати для себе той варіант, який підходить найбільше. На сьогодні, розглядаючи таку вишукану модель автомобіля, як Лексус UX, сумніватися в його попиті не має сенсу, так як у його успішному майбутньому не сумнівається ніхто. Не дивлячись на те, що під час тест-драйву намагалися знайти його слабкі сторони, але було виявлено велику кількість тих елементів, які викликають зі сторони потенційних покупців тільки довіру до транспортного засобу.

Позиціювання транспортного засобу

Розглядаючи таку модель автомобіля, як Лексус UX, варто звернути увагу на те, що це кросовер з мініатюрними та досить компактними розмірами. Не дивлячись на це, транспортний засіб входить до складу сегменту «C-SUV Premium», так як він має:

  • 5-дверний кузов;
  • передньопривідні версії авто;
  • довжина авто 4,5 метри.

Якщо розглядати його попередника, то номінально його не існує, хоча для компанії це ще одна спроба створити нову модель преміум-сегмента.

Інновації в моделі Лексус UX

Якщо розглядати всі технічні характеристики представленого транспортного засобу, то багато у кого виникає питання, які ж все-таки інновації зустрічаються у цій моделі та чи є вони взагалі. Окрім того, що це авто представляє собою компактний кросовер з переднім приводом та входить до складу гібридних моделей, у нього є інші особливості, які заслуговують особливої уваги. До них слід віднести наступні:

  • використання архітектури TNGA, яка дає можливість поєднати в собі електромотор та бензиновий мотор;
  • використання трансмісії е-CVT;
  • наявність гібридної системи нового покоління;
  • потужний двигун на 2 літри, який знаходиться безпосередньо під капотом;
  • наявність подвійної системи для регулювання фазами газорозподілення.

Результуючий показник потужності у транспортному засобі досягає 184 кВт, що є досить суттєвою цифрою у порівнянні з іншими більш застарілими моделями. Для того, щоб постійно забезпечувався процес зарядки електромотору, у засобі встановлено акумуляторну батарею категорії NiMH, яка має ємкість 6,5 Агод. Тяговий акумулятор розміщується під заднім сидінням та містить у своєму складі 30 модулів. А якщо ж брати до уваги найбільш інноваційний елемент, то варто звернути увагу на наявність мультимедійної системи Remote Touch, яка дозволяє зробити процес управляння більш простим та зрозумілим.