Втомилися витрачати свій час на перебування в задушливому офісі? Набридло даремно витрачати дорогоцінні хвилини просиджуючи щодень вдома в оточенні домашніх турбот, буденних справ, безкінечного готування й безлічі інших рутинних й виснажливих завдань? Тоді настав вірний час взяти time out! Настала ваша пора відпочивати та насолоджуватися життям, вдихнувши свіжого повітря на повні груди.

Аби ви мали чудову змогу гарно відпочити душею й тілом, а також набратися нових сил на підкорення вершин, сьогодні маємо для вас чудову пропозицію. Якщо ви давно мріяли про відпочинок на Закарпатті, запрошуємо вас відвідати СПА комплекс в Закарпатті «Жива Вода». Бажаєте познайомитися з готелем ближче? Зробити це можливо тут – https://jivavoda.com.ua/infrastruktura/.

Основні особливості СПА комплексу

Перш за все хочеться відзначити, що «Жива Вода» – це сучасний СПА-готель, котрий гармонійно розташувався в Міжгір'ї, самому серці українських Карпат. Це дійсно унікальне місце в якому заздалегідь потурбувалися про комфорт кожного з гостей. Саме тут всім без виключення відвідувачам залюбки запропонують найширші можливості для цікавого дозвілля. Причому це буде незабутній та яскравий відпочинок у Закарпатті не лише для любителів активного відпочинку та спортсменів, але й для тих людей, котрі прагнуть набратися сил, відсторонитися від буденних проблем та порелаксувати.

Серед розваг є тут єдиний у своєму роді 25 метровий басейн з п'ятьма доріжками (в цій місцевості це один єдиний басейн подібного зразку). Крім того задля комфорту та насолоди всім гостям закладу тут залюбки запропонують чудову баню на дровах карпатський чан, що гарантують повноцінний відпочинок та релакс.

Ну а якщо ви завжди мріяли провести відпочинок на Закарпатті з дітьми або ж відпочинок на Закарпатті вдвох та відвідати соляну кімнату, в готельно-оздоровчому комплексі «Жива Вода» є й така розвага. Аби у вас була можливість завжди смачно харчуватися, на території готелю ви знайдете два ресторани, в котрих для всіх гостей готують різноманітні страви української, закарпатської та європейської кухонь.

Якщо у вас залишились запитання отримати відповіді на них ви можете зателефонувавши за номером телефону: +38(067) 370-84-71.