Кардиган - функціональна річ, яка здатна вигідно доповнити сучасний жіночий гардероб. Великий вибір кардиганів, який представлений на сьогоднішній день, дозволяє підбирати оптимальні стилістичні рішення для кожної модниці. Пропонуємо ознайомитися з популярними типами фасонів кардиганів, а також - дізнатися, який з них найкраще підійде під конкретний тип фігури.

Популярні і несподівані фасони

Незважаючи на те, що більшість моделей кардиганів пропонується з рукавами, іноді зустрічаються і варіанти без рукавів, що злегка нагадують подовжену жилетку. Їх можна носити з брюками, спідницями, джинсами і навіть шортами, якщо фактури тканин трохи дисонують між собою.

Більш поширеними моделями кардиганів є варіанти:

  • Без гудзиків. Такий кардиган - відмінне рішення для тих, хто любить комфорт і свободу рухів. Якщо ви підбираєте подібний кардиган, то можете при бажанні самі придумувати для нього застібки. Наприклад - застібати за допомогою ременя або брошки. Але навіть якщо не застібати кардиган, він сам по собі стильно виглядає. Відсутність стандартної застібки робить кардигани без ґудзиків прийнятними для будь-якого типу фігури. Така універсальність - їх важлива перевага.
  • Оверсайз. Сучасна мода не тільки багатогранна і демократична. Вона ще й практична. Не дарма речі оверсайз, які поєднують в собі зовнішню привабливість і зручність, знаходяться на піку популярності. Такі кардигани - приклад того, як стильна річ може не тільки радувати своїм виглядом, але і забезпечувати свободу рухів. Особливою популярністю на сьогоднішній день користуються кардигани оверсайз приглушених відтінків. До слова, вони добре впишуться в багатошарові образи і стануть доречним елементом вашого базового гардероба.
  • Крупна в'язка. Така в'язка може бути використана по всій площі кардигану або на окремих його елементах. Найкраще подібні речі виглядають на струнких дівчатах, які не бояться того, що кардиган грубої в'язки виглядає більш об'ємно.
  • Кардигани з капюшоном. Зручний капюшон - це не тільки стильно, але і функціонально. Особливо - якщо ви носите кардиган під верхній одяг, в якому капюшона немає. У холодну пору подібний наряд захистить від поривчастого вітру.

Серед великого асортименту сучасних кардиганов будь-яка модниця може вибрати те, що буде їй найбільше імпонувати.

Кардиган під тип фігури

Щоб кардиган не тільки дарував тепло і комфорт, але і гармоніював з вашим типом фігури, скористайтеся такими порадами при його підборі:

  • Для фігури «трикутник» потрібні яскраві акценти у верхній частині, що дозволяє внести рівновагу в пропорції вузького верху і широкого низу. Уникайте мішкуватих і коротких кардиганів.
  • Для «прямокутної» фігури відмінно підходять довгі кардигани прямого силуету без акценту в області талії. Якщо ви, все ж, хочете трохи уваги до цієї зони, підкресліть її тонким елегантним паском.
  • Для фігури типу «перевернутий трикутник» хорошим рішенням буде короткий кардиган, застебнутий на верхній гудзик. Він дозволить візуально розширити низ і звузити верх.
  • Для класичного типу жіночої фігури «пісочний годинник» підходять різні варіанти кардиганів з акцентами в будь-якій зоні, оскільки в цьому випадку врівноважувати пропорції немає необхідності.

Якщо ви хочете придбати стильний і якісний кардиган, то можете зробити його покупку в інтернет-магазині Candy Style.