Бруківка широко використовується в сучасних дизайнерських проектах. Але як елемент декору для міських площ та проспектів вона відома не одне століття. Сьогодні мощення тротуарною плиткою (бруківкою) дуже популярне при облаштуванні прибудинкових територій, паркових зон, міських вулиць, різних майданчиків.

Способи укладання бруківки

Для створення покрить мешканці Тернополя та області можуть скористатися професійними послугами майстрів компанії «Брук-Буд». Мощення виконують за прийнятними цінами (від 120 гривен за м2). Спеціалісти підприємства складають кошторис на виконання робіт з урахуванням придбання витратних матеріалів. Попередні заміри виконуються безкоштовно. Доставлення матеріалів на об’єкт виконується маніпулятором. Цей транспортний засіб самостійно здійснює вивантаження будівельних матеріалів. Можливе мощення території об’єктів ручним способом або механізоване вкладання бруківки.
Майстри компанії «Брук-Буд» комплексно виконують роботи по укладанню плитки:

  • готують ділянку для виконання робіт (розробляють ґрунт, здійснюють планування рельєфу);
  • займаються організацією підстилкового шару;
  • облаштовують систему водовідведення;
  • ретельно трамбують поверхню, щоб запобігти просіданню ґрунту;
  • укладають бордюри, професійно монтують елементи мощення.

Для виконання великих обсягів робіт застосовується механізоване вкладання бруківки.
Процес починається з підготовки поверхні шляхом покривання її піском та щебенем.
Нерівності поверхневого шару зрізаються за допомоги лазерного або телескопічного планувальника, після чого поверхня стає ідеально рівною. На ній легко вкладається бруківка.
Ущільнення піску та щебеню у важкодоступних місцях здійснюють використовуючи віброплити та вібротрамбовки.     
Монтаж елементів мощення виконують машини для укладання бруківки, що здатні за 10-годинну зміну укласти бруківку на території до 600 м2. 
Укладену плитку обробляють віброплитою, щоб осадити її для забезпечення гарного контакту з піщаною основою.

Співпраця з компанією «Брук-Буд»

Підприємство Брук буд два десятиліття займається виробництвом добротних бетонних виробів:

  • тротуарної плитки (бруківки);
  • бордюрів;
  • парапетів;
  • огорож.

Виготовлення продукції здійснюється вібропресуванням та вібролиттям. Використання у виробництві перевірених методів та сучасних технологій забезпечує отримання стабільної міцності виробів.
Вся продукція компанії сертифікована. За весь період діяльності не було отримано жодної претензії замовників. Спеціалісти фірми «Брук-Буд» допомагають клієнтам у розробці дизайну, підборі оптимальних виробів для реалізації дизайн-проекту. Пропонується широкий асортимент тротуарної плитки (бруківки) різної форми, товщини, кольору за доступними цінами. Діє система знижок. Замовлення виконуються швидко, на продукцію надається офіційна гарантія якості.