Для монтажу електропровідних систем освітлення та силових систем найбільш широке застосування знаходиться провод марки ППВ. Він готовий до експлуатації в мережах із перемінним напруженням, величиною до 450 Вольт і частотою до 400 Герц. В електричних системах постійного току ППВ може експлуатуватися при діючому напруженні величиною до 1000 Вольт.

Провід ППВ складається з двох або трьох струмопровідних мідних жил площі перетину 1,5-4 мм2. Кожна мідна жила виконана з однієї цільної проволоки. Усі жили виконані в одній плоскості та ізольовані з допомогою полівінілхлоридної ізоляції. Колір ізоляції в нормативних документах не оговорюється, тому виробник вибирає його на своє розсуд

Провід ППВнг (у нг виконанні означає не підтримує горіння)

Характеристика полівінілхлоридної оболочки попередньо визначає призначення і застосування провода для стаціонарного укладання без необхідності згинання проводу, з розміщенням в каналах будівельних споруд, штробах, на лотках, або в пологах труб.

Разшифровка проводу ППВ:

П - Провод

П - Плоский

В - Ізоляція з полівінілхлоридного пластиката

При функціонуванні електричної проводки особлива увага приділяється навантаженням на провід за силою тока. Забороняється подача на провід ППВ струму, більше допустимого значення. Оболонка проводу, виконана з полівінілхлориду, не підтримує поширення горіння, однак під дією підвищених температур може втратити свої диелектричні властивості. При цьому виникає руйнація оболонок та коротке замкнення жил проводу.

Температура нагрівання проводу під навантаженням не повинна бути більше 70 градусів. Виходячи з характеристик струму, за даними таблиць площі сеціального проводу, допускається найбільше навантаження струму на провідник для освітлення з двома варіантами проводу, складається 32 А. У мережах силових установок, для трижильного проводу сила струму не повинна бути більше 27 А.

Для того, щоб дізнатися більше інформації про кабель ППВ, оформити замовлення, отримати консультацію спеціаліста, Ви можете зайти на сайт Запорізького заводу кабельної продукції МПКА надіслати заявку на перезвон. Також можна зв’язатися з нами за допомогою контактів що зазначені нижче

КОНТАКТИ

м. Запоріжжя, вул. Новобудов, 3.

e-mail: [email protected]

тел: (061) 220-15-00;

тел: (098) 441-15-41