Багато українців купують або продають іноземну валюту. Зробити це можна в банках або обмінних пунктах. Останні користуються у Львові особливою популярністю.

Вибираємо обмінний пункт

У першу чергу потрібно порівняти пропозиції кількох точок і вибрати найпривабливішу. Правда, не у всіх обмінників є сайти, тому доведеться особисто обійти найближчі. Якщо немає на це часу, можете відразу подати онлайн-заявку в «Кіт group» — тут зазвичай привабливий курс. Причому на сайті обмінника https://obmen.lviv.ua/ можна подивитися не тільки поточну вартість іноземної валюти, але і як вона змінювалася за добу / тиждень.

Інші переваги «Кіт group»:

  • наявність ліцензії НБУ;
  • обмін будь-яких сум;
  • фіксований курс після оформлення онлайн-заявки на обмін;
  • можливість доставки крупної суми для обміну за вказаною клієнтом адресою;
  • прийом зношених купюр в будь-якій кількості.

Стежити за змінами курсу валют у Львові можна не тільки на сайті «Кіт group». Підпишіться на розсилку компанії, щоб не пропустити найвигіднішу пропозицію.

Крім обміну валют ви можете скористатися наступними сервісами:

  • розмін;
  • перерахунок;
  • перевірка справжності купюр;
  • супровід крупних готівкових угод;
  • переклади на карту за вигідним тарифом.

Подробиці шукайте на сайті компанії. Можна замовити зворотний дзвінок, якщо у вас виникли питання.

Яку валюту краще купувати

Все залежить від того, для яких цілей ви її купуєте. Можна купити євро у Львові для зберігання заощаджень в не довгостроковій перспективі. Наприклад, до півроку. Часто купують українці таку валюту перед подорожжю в Європу. Не завадить купити євро, якщо мова йде про заощадження на велику суму —в такому випадку створюють валютний портфель з грошових одиниць різних держав.

Долари — більш популярна в Україні валюта. Вона використовується при угодах с нерухістью, для зберігання заощадженнь на довгострокову перспективу. В цьому плані долари представляються більш надійними. До того ж американська валюта популярна серед туристів, адже її легко конвертувати практично в будь-якій державі.

Обмін злотих або рублів найчастіше потрібен трудовим мігрантам, які виїжджають на заробітки в сусідні країни.

«Кіт group» пропонує також обмін швейцарських франків — така валюта вважається однією з найнадійніших. Правда, в Україні не так популярна, як долар або євро — багато хто побоюється складнощів при конвертації.

Можна купити або продати юані. Вони менш надійні, ніж швейцарські франки, тому рідко використовуються для зберігання заощаджень. Зазвичай юані купують перед поїздкою до Китаю або після повернення з нього.