Машинка для стрижки волосся, триммер для догляду за бородою - їх так багато! Від чого залежить ціна, які машинки і тримери бувають, і які краще вибрати - розповідаємо в нашому керівництві.

Бажаєте придбати приладдя для чоловіків? У такому разі вам варто пройти за посиланням https://www.rowenta.ua/Прилади-для-чоловіків/Волосся/c/hair, то ознайомитися з пропозицією офіційного сайта Rowenta в Україні, який гарантує якість і надійність приладдя для чоловіків і аксесуарів, представлених на сайті.

Відмінності професійних машинок від побутових

Головна відмінність - професійний мотор. Роторний, з великою потужністю (30-45 Вт), кількістю оборотів 4500-5500 в хвилину, і головне - з функцією зупинки обертання мотора при зниженому заряді акумулятора. У непрофесійних приладах двигун в цьому випадку продовжує працювати, сповільняться, в результаті чого машинка починає буксувати, смикати і рвати волосся. Для любительської (побутовий) машинки бажано хоча б наявність роторного мотора, інакше прилад буде жахливо вібрувати.

Цифрові настройки довжини стрижки: відображаються на дисплеї

Є ще кілька відмінностей професійних машинок для стрижки від побутових:

  • більш точна настройка довжини щетини (буває 0,2 мм),
  • швидка зарядка (приблизно 1 годину),
  • тривалий час автономної роботи (не менше 50-60 хвилин, частіше 90 хвилин).

Професійні прилади оснащуються високоякісними лезами і мають кілька насадок з великою варіативністю довжини стрижки.

Матеріал леза - важливий чи ні?

Якщо в якості матеріалу вказується метал або звичайна сталь, це архаїка. У більшості приладів - як професійних, так і класу масових - і рухливі, і нерухомі леза зроблені з нержавіючої сталі.

Всі ці нюанси важливі для професійного використання машинки для стрижки в салонах: приходять різні люди з різними волоссям і проблемами. Для домашньої машинки головне - щоб леза не іржавіли. Вони, звичайно, не вічні, але довго не тупляться, тому що мають складну конструкцію, що дозволяють їм тривалий час не виходити з ладу. У хорошій машинці в комплекті завжди є маслянка для змащування лез.

Форма лез - грає роль?

Для якісного опрацьовування і рівною стрижки всіх волосків форма лез має значення. Найбільші виробники роблять леза з найдрібнішими зубчиками W- або Х-подібної форми, вони піднімають короткі волоски і краще захоплюють їх. Форма лез визначається візуально, але дуже часто позначення форми попадає в назву машинки.