Нерідко новачки шукають можливість заробити кошти через Інтернет, але не знають, з чого почати, навіть якщо отримають якісь гроші, то не знаю, як їх вивести на карту. Адже пропонується безліч способів заробітку, однак, важко зрозуміти, які дійсно принесуть гроші, а які – звичайний обман. Існує безліч шахраїв, які обіцяють отримати великий прибуток швидко і з невеликими вкладеннями. Але головне запам'ятати, що без зусиль великі суми не заробити. Для досягнення хорошого заробітку потрібно працювати, адже від прикладених зусиль залежить рівень заробітку.

Перед тим, як заробити гроші сидячи вдома в Інтернеті без вкладень і дізнатися способи виведення грошей на свою карту на тому чи іншому сайті, варто попередньо почитати відгуки на сайт. З великою ймовірністю знайдуться люди, які детально розкажуть про сайт і всі нюанси. Шанс, що сайт не належить шахраям підвищиться. Дивитися можна, як на різних форумах, чатах, групах, так і на тематичних ресурсах, типу: zarobitok.press, biznescat.com, itstatti.in.ua або аналогічних.

Далі в статті будуть описані способи заробітку без вкладень, які підходять для початківців, у яких немає досвіду роботи в більш серйозних сферах.

Опитування

Виробникам товарів і послуг необхідні відгуки, щоб їх якість поступово поліпшувалася і з'являлося все більше клієнтів. Для цього вони замовляють опитування. Можна знайти безліч сайтів, які займаються їх проведенням.

Відгуки та коментарі

Тут потрібно писати позитивні відгуки про товари і послуги. Це теж потрібно для підняття рейтингу виробника. Не обов'язково мати хорошу майстерність у написанні. Головне, щоб відгук мав максимальну «природність». Також необхідна висока унікальність.

Коментарі користуються великим попитом серед блогерів, власників магазинів, сайтів. Вітаються і не зовсім позитивні відгуки. Можна також задавати питання, обговорювати контент. Заробити можна хоч і небагато, але вивести на свою карту можна легко, якщо у вас Visa або Mastercard.

Заробіток на додатках

Зараз століття технологій і тому безліч людей мають при собі мобільні пристрої. На них можна встановлювати додатки, які пропонують різного роду завдання: установку ігор, відгуки, оцінки до додатків, перегляди реклами. Якщо додаток не потрібно, то після оплати його можна видалити. Але оплата невелика - від 2 до 5 грн. Однак це не межа.

Соціальні мережі

Цей спосіб прекрасно підходить для тих, хто любить проводити більшу частину часу там. Такий заробіток посильний кожному. Є кілька способів отримати кошти на діях:

  • лайка,
  • репости,
  • голосування,
  • вступ до публічних груп.

Але такий спосіб не дозволить заробити великі кошти. Однак за допомогою нього можна поповнити баланс на телефоні або зробити невеликі покупки.

Фотографія

Багато смартфони обладнані хорошою камерою. Якщо є велика любов до фотографування, то чому б не спробувати на цьому заробити? Для цього існують фотостоки. Потрібно всього лише завантажити туди фотографію і за кожне скачування можна отримувати дохід.

Фріланс

Новачкові тут є де розвернутися, так як існує безліч напрямків в цій сфері:

  • копірайтинг, рерайтинг, переклад;
  • розробка додатків для смартфонів,
  • створення сайтів,
  • дизайн, робота якого передбачає розробку логотипів і зображень.

Багато хто починає заробляти свої перші гроші саме на копірайтингу та рерайтингу. Тут нічого складного немає, якщо в школі сумлінно був вивчений і відпрацьований російську мову. Для інших же напрямків потрібно трохи більше знань, які цілком можна освоїти за кілька тижнів, а то і днів.

Існує ще досить багато способів заробітку коштів, але тут були розібрані найпростіші і доступні. Кожен зможе знайти щось, що буде найближче і приносити непоганий дохід. Головне докладати зусиль і не зупинятися, адже результат, швидше за все, не змусить себе чекати.