Чому використання препаратів, що сприяють захистові сільськогосподарських культур від різноманітних негативних чинників є сьогодні настільки важливим і актуальним? Простої відповіді на це питання немає, тому що сучасні хімічні засоби захисту рослин – це група хімікатів (пестицидів), що володіють безліччю переваг у порівнянні із іншими способами знищення загрози для культурних рослин, які людство використовувало протягом усього періоду існування землеробства. По-перше, вражає ефективність пестицидів, з якою не можуть зрівнятись ні органічні захисні суміші, ні механічний обробіток ґрунту, ні інші господарсько-аграрні способи. По-друге, агрохімія володіє широким спектром дії, який охоплює практично всі проблемні питання сільського господарства: небажану рослинність, комах-шкідників, грибкові та вірусні захворювання культур, кліщі, гризуни та багато інших. По-третє, хімічні засоби захисту рослин – це швидко, зручно та економічно вигідно.

Що таке інсектициди?

         Однією із найбільш поширених та популярних груп пестицидів являються інсектициди – препарати, що контролюють діяльність шкідливих жуків, комах, їхніх личинок та імаго, а також деяких різновидів кліщів. Взагалі, проблема із шкідниками надзвичайно важлива, адже жуки, за підрахунками спеціалістів, в залежності від виду та кількості, можуть знизити урожайність будь-якої культури на 30-90%. До того ж, на території нашої країни зафіксовано більше 300 різновидів шкідників, систематична боротьба з якими повинна тривати постійно, інакше про отримання прибутків від вирощеної продукції мова йти не може.

         Одними із найбільш знаних у народі є такі шкідники як колорадський жук, капустянка, хлібні жуки, трипси. Їхня «популярність» пояснюється тим, що вони завдають шкоди майбутньому урожаю на присадибних ділянках звичайних людей. Навіть на відносно невеликих площах з ними важко боротись, а якщо говорити про гектари засіяних площ, то в цьому випадку без хімічних засобів захисту рослин не обійтись.

         Першим, хто помітив інсектицидні властивості деяких хімікатів, був німецький вчений Мюллер, який за свою роботу навіть отримав Нобелівську премію. До речі, завдяки його дослідженням європейцям вдалось позбутись більшості переносників таких тяжких хвороб як тиф та малярія.

         Інсектициди від ТМ «Грінфорт»

         Лінійка інсектицидів нашої торгової марки представлена якісними, високоефективними хімічними препаратами, які є цілком безпечними для культур і навколишнього середовища. Однією із головних переваг пестицидів від торгової марки Грінфорт є те, що вони орієнтовані виключно на внутрішній український аграрний ринок, а тому вирізняються невисокою вартістю.