Керамічна черепиця – один з найдавніших видів покрівлі, який широко застосовувався ще з часів Римської імперії. Вибір вологостійких і довговічних покрівельних матеріалів в ті далекі часи був не великим, а з урахуванням довговічності, даний матеріал перевершував всі інші доступні покрівельні матеріали.

У нас ви можете купити черепицю дуже вигідно.

Її виробляють з обпаленої глини. Навіть в даний час можна знайти будинки з глиняною черепицею, віком понад 100 років, яка виглядає як нова. Керамічна черепиця не горить, не схильна до руйнування від перепадів температури і від впливу сонця.

Великий вибір черепиці ви знайдете тут.

Подібний матеріал володіє хорошими тепло-і звукоізоляційними властивостями. При сучасних способах виробництва керамічної черепиці на її поверхню наносять кольорову глазур, яка робить її ще більш привабливою. У нашому магазині можна знайти не менше десяти кольорів керамічної черепиці: синій, білий, зелений, жовтий, помаранчевий та інші. Ось сторінка магизина, де ви можете придбати черепицю.

Також дуже різноманітний вибір профілю матеріалу, який задовольнить найвишуканіший вибір. Варто відзначити високу морозостійкість керамічної черепиці - більше 200 циклів. В якості недоліку даного покрівельного матеріалу можна відзначити його велику питому вагу, що пред'являє високі вимоги до міцності несучих елементів даху. Та й взагалі крити фарбую з підняттям вручну всіх елементів цього покриття - випробування на витривалість для будівельників.

Керамічна черепиця є однією з найдорожчих видів покрівлі та її середня ціна становить 20-35 євро за квадратний метр.

Для людей, які воліють екологічне житло, не рахуючись з витратами, вибір такого покрівельного матеріалу буде мабуть досить непоганим. Ну а якщо ще брати до уваги зовнішній вигляд будинку, то мабуть з отриманої покрівлею у зовнішньому вигляді зрівняється досить невелика кількість інших матеріалів.

Види керамічної черепиці розрізняють в основному по способу виробництва. Так промислово випускають три види цього покрівельного матеріалу. Це так звана штампована черепиця, черепиця виробляється методом формування і нарешті напівсухого пресування. Разом з тим кожним із зазначених способів виробництва керамічної черепиці можна зробити кілька її підвидів. Наприклад, методом штампування виробляють пазову черепицю, яка в свій час ділиться на марсельську, голландську, Мунк-нунн і S-образну. Методом формування виробляють пазову, плоску стрічкову або S-подібну стрічкову.