Національний університет «Львівська Політехніка»

 

Відчуваєш себе справжнім технарем та мрієш про вищу технічну освіту? Пропонуємо завітати в найстаріший технічний заклад в Україні, який сьогодні знаходиться в п’ятірці найкращих. І це не ми так вирішили, визнання підтверджується національним та міжнародним рейтингом. В його складані врахований освітній потенціал, науково-дослідна діяльність та міжнародне співробітництво.

 

До складу університету входять 17 інститутів навчально-наукового напрямку, 1 інститут дистанційного навчання, 1 інститут освіти та культури та 10 коледжів. Університет має власну бібліотеку, видавництво, навчально-оздоровчі табори. В рамках технічної справи снує проєктно-конструкторське об’єднання студентів.

Навчальний заклад не лишається осередком старої школи та намагається адаптуватись до сучасного світу. Університет зацікавлений в креативі та нових ідеях молоді, про що свідчить функціонування Tech StartUp School. Це суттєвий поштовх до створення та просування ідей стартапів. Також на базі Львівської політехніки відкрито понад 30 навчально-наукових центрів. Провідні українські компанії та компанії з іноземними уставними фондами зацікавлені в українських спеціалістах, особливо велика увага приділяється треду ІТ-індустрії. Підтвердження тому є співпраця з Львівським ІТ-кластером, ІТ-компаній GlobalLogic, Sigma Software, SoftServe та іншими.

Популярність університету обумовлена кількістю його мешканців. Відтак, університет проводить підготовку майже 34 тисячі студентів. За освітньо-кваліфікаційними програмами представлено 61 спеціальність для бакалаврів та 59 спеціальностей для магістрів. За вищим освітнім науковим рівнем здійснюється підготовка майже 100 докторів філософії та докторів наук. Кількість науково-педагогічних працівників сягає двох тисяч. Це близько 500 докторів наук і професорів та 1500 кандидатів наук і доцентів.

В рамках наукової діяльності, університет виконує дослідження та проводить розробки за державними замовленнями з фінансуванням не тільки Міністерством освіти і науки України, а і Національним фондом досліджень України. Також виконуються міжнародні наукові проєкти.

Наукові дослідження проводяться молодими вченими аспірантури та докторантури. Кожен рік це захист близько 150 докторських та кандидатських дисертацій за понад 100 спеціальностями. Також активно ведеться винахідницька діяльність – понад 50 заявок на патенти кожен рік.

Кожен рік Львівська політехніка організовує та проводить наукові заходи всеукраїнського та міжнародного рівня. На прикладі минулого року з 74 наукових заходів, 63 було проведено у міжнародному форматі. З університетом укладено понад 300 міжнародних угод про співпрацю, з яких 45 за минулий рік. Відносини підтримуються з 31 країною світу, серед основних партнерів Німеччина, Польща, Франція, Туреччина, Італія, Литва, Румунія, Швеція, Велика Британія, Словаччина, Хорватія та Чехія. В рамках відрядження за різними програмами академічної мобільності тільки минулого року за кордоном побували 184 студентів та аспірантів. На виконання програми «Гостьовий лектор» та «Візит професори» Львівську політехніку кожен рік відвідують до 200 осіб для участі в конференціях, проєктах, понад 40 з яких для проведення лекцій.

https://www.studzoro.com/