Щоб про будь-які організації, магазини або ресторани скласти перше враження, досить поглянути на оригінальний світловий лайтбокс або зовнішню світлову вивіску. В якості візитної картки будь-якого підприємства або закладу можна розглядати помітну і яскраву зовнішню рекламу. Компанія Mаgic вам допоможе створити свою індивідуальну і неповторну «візитку» за посиланням наружные вывески. Компанія здійснює виготовлення:

неонових вивісок;

об'ємних літер;

світлодіодних вивісок;

стел та рекламних конструкцій;

штендерів;

стел і пілонів;

дахових установок;

офісних табличок;

адресних табличок;

лайтбоксів;

вивісок з композиту;

брендування авто на http://magicgroup.com.ua/neonovyie-vyiveski/.

Залишається визначитися тільки з кольором вашої зовнішньої рекламної продукції. Так, помаранчевий колір вважається найбільш забавним і яскравим кольором. Він здатний сприятливо впливати на збільшення припливу в басейн головного мозку кисню, просувати щасливі і теплі нотки, покращувати розумову діяльність. Зі спогляданням оранжевого кольору також взаємопов'язані почуття життєрадісності, плідності і задоволеності. Цим кольором маркуватися можуть послуги або товари, розраховані на широке споживче коло.

У здійсненні покупки може посприяти помаранчеве забарвлення, яке допоможе виглядати більш доступними дорогим продуктам. Застосовують оранжеве забарвлення в рекламних вивісках, що прикрашають кафе і ресторани, магазини здорового харчування, бари та танцювальні клуби, часто використовують в якості стимулятора апетиту. Жовтий колір підійде чудово яскравим, сонячним, щасливим, оптимістичним, веселим, спокійним і грайливим рекламним виробам. Жовте забарвлення виявиться ідеальним для рекламної продукції торговців іграшками або солодощами, квіткових магазинів, луна-парків для дітей або інших розважальних закладів. Першими, які беруть участь в зорових процесах, виявляються відтінки жовтого кольору, вони людському оку самі видимі. Жовтий колір з цієї причини увагою опановує набагато швидше, ніж будь-які інші відтінки і кольори.