Сфера громадського харчування – благодатний грунт для бізнесу. Тому буквально на кожному кроці можна зустріти кафе, паби, ресторани, бари... Як не крути, але «головною дійовою особою» будь-якого з цих закладів буде саме бар, такий наш менталітет. Знаючи цей факт, власники закладів намагаються облаштувати його згідно вимог контролюючих органів і побажань клієнтів. На допомогу приходить професійне обладнання для ресторанів у Львові, яке пропонує интернет-магазин профессионального оборудования "CENTURION". Інтернет-магазин пропонує меблі, торгове та барне обладнання, санітарно-гігієнічне та кліматичне обладнання, та багато іншого. Компанія пропонує своїм клієнтам знижки та додаткові бонуси.

Кількість і характер барного інвентарю, як барне обладнання, залежатиме від специфіки закладу. Проте існує певний мінімум, без якого якість обслуговування відвідувачів буде низьким.

Необхідний мінімум обладнання для пивного бару

Безсумнівно, головним напоєм в пивному барі є пиво, але це зовсім не означає, що там не подають соки, коктейлі, каву або вино. Тому барне обладнання для пабу, має обов'язково включати в себе:

  • кофе варку;
  • льодогенератор;
  • сокоохолоджувач;
  • винну шафу і т. д.

Не можна забувати і про блендери, міксери для коктейлів, соковижималки та преси для цитрусових. Знадобляться також в роботі бармена подрібнювачі льоду та кавомолки. В якості альтернативи можна купити барний комбайн, який поєднує в собі багато функцій і економить місце за барною стійкою. Таким чином можна одночасно дешево придбати одним махом кілька потрібних приладів.

Якщо під рукою у досвідченого бармена буде знаходитися все необхідне обладнання для бару, ви можете не сумніватися, що обслуговування клієнтів буде проходити швидко і на високому професійному рівні. Відвідувачі це неодмінно оцінять по достоїнству. Обладнання для спорт-бару практично нічим не відрізняється від списку необхідних речей для пабу, так як ці заклади за своєю концепцією споріднені.

Де купити обладнання для бару?

Ціна на професійне обладнання ніколи не була низькою, але якість завжди виправдовує вартість. Неприпустимо використовувати в кафе, або ресторані дешеві побутові прилади. По-перше, вони не витримують тривалої роботи в інтенсивному темпі, а по-друге, це відразу видає низький рівень закладу. Для барної стійки слід придбати спеціальне обладнання, яке буквально за рік-два повністю окупить свою високу вартість.

Лідером у сфері продажу спеціалізованого обладнання є наша компанія. У нашому інтернет - магазині ви завжди можете замовити все необхідне для свого кафе чи ресторану. Наша кур'єрська служба здійснює доставку як по столиці, так і по всій території України.