Якщо ви втомилися, якщо вам набридло стояти біля плити або потрібно зустріти гостей за накритим столом, можна скористатися сервісом замовлення їжі додому, подзвонивши у сервіс Eda.ua.

Побутові проблеми негативно відражають ся на відносинах між подружжям. Більшість чоловіків досі впевнені, що приготування сніданків, обідів і вечерь – це прерогатива прекрасної половини людства. А сам процес обслуговування персони коханого, звичайно ж, доставляє жінці радість, щастя і насолоду!

Але далеко не всяка жінка нині з цим погодиться. Приходячи з роботи, де вона заробляє часом не менше чоловіки, сучасна жінка не горить бажанням ставати до плити. У кожній родині, де двоє працюють, свої способи вирішення цієї проблеми. Хтось закуповується напівфабрикатами або готової кулінарією в супермаркеті. Хто-то всі вихідні зайнятий приготуванням і заморожуванням пельменів, котлет, тефтельк, голубців і навіть бульйонів. Хтось кожен день готує вечерю вдвох. Хтось вішає на кухні графік.

І все-таки конфлікти виникають. Втома, форс-мажорні ситуації, невміння готувати. А якщо ще й гості нагрянули?! Не дивно, що сервіси замовлення їжі додому стають все більш популярними серед жителів міст.

Ось кілька прикладів того, як використання сервісів допомагає зберегти сімейний мир і взаєморозуміння.

Дружина поїхала у відрядження або в гості до родичів, лягла в лікарню або в пологовий будинок. Замість того, щоб наживати гастрит пельменями з магазину, краще замовляти гарячі страви або хоча б піцу, роли, шашлики. Якщо вдома є діти – замовлення гарячого обіду просто обов'язковий варіант.

За графіком – ваша черга готувати, але ви вмієте тільки варити макарони. Або навіть цього не вмієте. А може, вам просто не хочеться. Можливо, ви дуже втомилися. І це стосується не тільки чоловіків (на яких покладено неймовірна втома, як тільки мова заходить про чищення картоплі), але і жінок. Нехай готують професіонали!

Форс-мажор. Наприклад, обидва затрималися на роботі допізна, а в холодильнику закінчилися напівфабрикати. Можна гризти чіпси, наживаючи виразку, а можна замовити нормальну вечерю через інтернет. Коли мають завітати гості, замовлення їжі виручає надзвичайно, за короткий проміжок часу на столі буде різноманіття смачних страв.

У вихідний взагалі не хочеться нічого роботи, тим більше стояти біля плити та цілей день готувати. Спіть до обіду, потім гуляйте, розважайтеся та замовляйте недільний бенкет додому.