Чехія – дуже контрастна країна. Туристам завжди знайдеться, що в ній подивитися. Тут панує атмосфера середньовіччя і сучасності одночасно. Ось чому тури до Чехії користуються незмінним успіхом у мандрівників.

Тут можна провести незабутні канікули з сім'єю. Для любителів активного виду відпочинку Чехія пропонує чудовий гірськолижний відпочинок. Подивитися дивовижної краси середньовічні споруди неодмінно буде цікаво всім мандрівникам.

У порівнянні з іншими європейськими країнами, в Чехії, відпочинок значно дешевше. Гостинність місцевих жителів дозволяє туристам відчути домашню атмосферу.

Столиця Чехії – місто Прага, воно дійсно вважається одним з найкрасивіших міст світу. Архітекторам прекрасно вдалося використати різні стилі при проектуванні будинків, соборів, музеїв.

Чехія славиться своїми прекрасними курортами, найчистішим гірським повітрям, високим сервісом – тут є все для незабутнього відпочинку.

Кращий час для відпочинку тут це середина травня і вересень. У жовтні в Чехії часті зливи і холодна погода. На гірськолижний курорт найкраще відправитися в кінці січня.

Як і більшість європейських країн, в'їзд до Чехії, здійснюється строго по наданню візи.

У Празі велика кількість відомих бутиків. Головна відмінність таких магазинів від інших європейських країн – низькі ціни за цілком якісні речі.

Багато туристів набувають там вироби з кришталю, порцеляни і скла, а також, великим попитом користуються вироби зі шкіри та дорогоцінних металів. Справжні цінителі живопису можуть придбати картини в відомих галереях.

Пам'ятки

Прага визнана найкрасивішим містом світу. Тут просто величезна кількість веж. За унікальні архітектурні споруди вона по праву вважається центром архітектурного мистецтва.

Найвідоміше туристичне місце – це Карлів міст. Неможливо відірвати погляд від унікальних фасадів церков, тут кожна святиня прикрашена фігурами святих.

Кутна - Гора

Місто досі зберігає свій старовинний вигляд і є одним з популярних туристичних напрямків країни. Кожного року тут бувають тисячі туристів. Місто дуже маленьке, і обійти його пішки зовсім не складно. Тут туристів приваблює церква Богоматері, створена в готичному стилі.

Знаменитим курортом Чехії є Карлові Вари, розташовані в красивій мальовничій долині поруч з річкою Влтавою. Заснував місто імператор Карл четвертий. Карлові Вари настільки великі, що мають свій власний аеропорт, і щорічно сюди прилітає величезна кількість туристів з різних країн світу.

Чехія невелика європейська країна, але, за досить короткий час, вона зуміла голосно заявити про себе, країна, яка займає лідируюче місце серед найрозвиненіших історичних центрів світу.