Кастомізація персонажів - це величезна частина Roblox. Кожен хоче виглядати якнайкраще, але не кожен хоче платити Robux за новий одяг. На щастя, існує безліч промо-кодів Roblox, які дозволяють отримати одяг та предмети безкоштовно. За останні кілька років з'явилося безліч промокодів Roblox, і деякі з них, зрозуміло, не працюють, але залишилося ще напрочуд багато активних і працюючих кодів. Хочете отримати дивовижні безкоштовні подарунки в Roblox? За допомогою кодів (також званих промокодами) ви можете цього досягти. Щоб почати ними користуватися, потрібно знати кілька речей. Тут ми хочемо пояснити, що це таке, де взяти промо-коди Roblox і як їх використовувати. Чітке розуміння цих речей допоможе вам у майбутньому. Однією з найулюбленіших гравцями речей в Roblox (не враховуючи, звичайно, чудових ігор) є можливість налаштувати свій аватар. З тисячами різних косметичних предметів на вибір - зачісками, очима, одягом, аксесуарами і т.д. - можна створити єдиного в своєму роді аватара, не схожого ні на кого іншого. Однак деякі ігрові предмети одягу та косметики коштують внутрішньоігрову валюту, яку досить складно заробити (і зазвичай її можна отримати тільки заплативши реальні гроші). Щільна стіна може бути досить неприємною, оскільки за нею заховано безліч класних предметів, а альтернатив для їх отримання не так багато. На щастя, Roblox має інший спосіб заробити деякі з цих спеціальних предметів. Коди Roblox: найпростіший спосіб отримати круті предмети Roblox безкоштовно!

Як використовувати промо-коди?

Зробити це дуже просто. Якщо код все ще активний, винагорода буде додана до вашого інвентарю.

  • Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Roblox, на якому ви хочете використовувати код.
  • Перейдіть на сторінку викупу кодів.
  • Введіть код у поле.
  • Натисніть кнопку Redeem.
  • Після успішного викупу коду з'явиться повідомлення про успіх.

Ви отримаєте кредити, Robux або віртуальний предмет. Це залежить від типу коду, який ви використали.

Що таке промо-коди?

Промо-коди - це ексклюзивні коди, які дозволяють гравцям розблокувати предмети безкоштовно! Кожного разу, коли безкоштовний промо-код використовується, предмет назавжди додається до вашого інвентаря Roblox. Нові предмети будуть перебувати в інвентарі вічно, тому не варто турбуватися про те, що предмети пропадуть. Промо-коди закінчуються через певний час, тому важливо використовувати їх якомога швидше.

Коли випускаються нові коди?

Промо-коди випускаються у випадковому порядку протягом року без попереднього повідомлення. Зазвичай промокоди випускаються через соціальні мережі Roblox, такі як Twitter або Facebook. Найчастіше промокоди випускаються під час свят, після досягнення важливих рубежів і під час заходів, присвячених Roblox.

Що таке Roblox?

Roblox - це онлайн-платформа та вітрина, куди користувачі приходять грати в ігри. Roblox - це не гра, Це місце, де люди грають в ігри, створені іншими розробниками. У цьому сенсі він більше схожий на платформу Steam для ПК, ніж на будь-яку дитячу онлайн-гру. Roblox відрізняється від усього іншого в ігровій індустрії - в тому числі і від Steam тим, що всі ігри створюються користувачами. У Roblox гравець отримує задоволення не тільки від гри, але і від її створення. Ці ігри офіційно розробляються не корпорацією Roblox, а користувачами платформи. В даний час офіційний сайт Roblox може похвалитися тим, що користувачі опублікували на платформі понад 20 мільйонів ігор. Кожен може створювати ігри на Roblox. Ця платформа дає молодим людям можливість втілити в життя свої власні ігрові ідеї. Для цього вона надає набір інструментів для розробки ігор, якими може навчитися користуватися практично кожен, включаючи дітей. Якщо гра приживеться, розробники зможуть її розширити, оскільки Roblox також дозволяє легко перетворити своє творіння в багатокористувацьку онлайн-гру. Ігри використовують мову сценаріїв під назвою Lua, яку легше вивчити, ніж більшість інших мов програмування. Компанія надає форуми для розробників, де творці можуть усувати недоліки, а також набувати нових умінь. У Roblox розробникам не потрібно турбуватися про логістику, наприклад, про те, як налаштувати сервери; вони просто створюють гру, а потім гравці можуть грати в неї через багатокористувацьке онлайн-середовище. Наскільки глибоко ви зануритесь у створення гри, залежить від кожного розробника.