Ліміт, що виділяється користувачеві по персональному картковому рахунку, безпосередньо залежить від поведінки позичальника. Якщо обігових коштів для підтримання сімейного бюджету недостатньо, можна залучити додаткові кредитні кошти. Підвищити наявний ліміт кредитки можна кількома способами.

4 надійних способи збільшення кредитного ліміту

Частота використання.

Банку необхідно, щоб клієнти користувалися кредитними картками регулярно. Адже основним прибутком фінансової установи є відсотки, які платять позичальники за використання кредитних коштів. Найідеальнішим варіантом буде той, коли клієнт користується багатьма банківськими послугами. Наприклад, відкриває депозити, бере участь у дисконтних програмах та інше.

Якщо клієнт проводить багато платежів, то банк побачить у ньому благонадійного і платоспроможного позичальника. Це може стати обставиною, що сприяє підвищенню кредитного ліміту. Користуватися необхідно будь-якими додатковими послугами. Така поведінка сприятиме підвищенню рівня лояльності до клієнта.

Кредитна історія.

Банки завжди оцінюють кредитну історію клієнтів. Якщо вона погана і позичальник коли-небудь затримував виплати за кредитом, то ліміт йому навряд чи підвищать. Щоб не псувати свою кредитну історію, позичальникам не рекомендується брати кілька кредитів. Так дуже легко заплутатися і в черговий місяць не виплатити кредит.

Рівень доходу.

Для підвищення розміру кредитного ліміту, позичальникові варто надати в банк документи, що підтверджують його хороше матеріальне становище. Наприклад, підійде довідка з місця роботи. Також можна надати інформацію про роботодавця. Якщо є можливість надати банку довідку про розмір заробітної плати за останні кілька місяців, то її необхідно обов'язково оформити. Також підійдуть депозити, або дебетові картки з грошима на рахунку в інших банках.

Раціональне використання грошових коштів.

Ті позичальники, які вважають, що банк не знає про їхні покупки, помиляються. Кожна покупка фіксується в спеціальній історії. Саме тому позичальникам рекомендується купувати товари дорожче. Наприклад, побутову техніку, дорогий одяг, автомобільні аксесуари та інше. У такому разі банк бачитиме, що в позичальника немає проблем із фінансовим становищем. Якщо у позичальника з'являється необхідність у купівлі їжі, а ще гірше алкоголю, то такий товар краще купити за готівку. І хоча купівля дорогих товарів відбувається не часто, все ж варто намагатися використовувати будь-яку можливість розплатитися за дорогу продукцію кредитною карткою.

Домогтися максимального підвищення кредитного ліміту можна тільки використовуючи всі вищевказані поради.

Джерело: кредитний портал ЗаймОбоз - https://zaimoboz.com/ua/