Автоцивілка на авто - єдина обов'язкова для оформлення страховка для кожного водія. Договір зі страховою компанією про страхування відповідальності передбачає зняття фінансових зобов'язань із винуватця ДТП щодо відшкодування матеріальних збитків постраждалій стороні. Попри штрафи за відсутність поліса та встановлену систему фотовідеофіксації порушень по всій Україні, кількість аварій залишається досить високою, а безтурботність водіїв призводить до численних штрафів.

Якщо Ви законослухняним громадянином, але не знаєте, де купити автоцивілку за доступною ціною, на сайті Поліс уа можна обрати варіанти та забути про тривалі поїздки по місту в пошуках офісу страховика, заповнення стосу паперів та необхідності возити в бардачку автомобіля фізичний екземпляр договору. Все, що Вам потрібно наявність ПК чи смартфона. Оформляйте швидко, просто, заощаджуйте час та гроші.

Чому ціна на ОСЦПВ відрізняється у різних компаніях?

МТСБУ надали дані за 2021 рік, згідно з якими середня ціна страховки за підсумками минулого року становила 600 грн. У столиці цей показник дорожчий, оскільки на вартість автоцивілки 2023 року безпосередньо впливає місто реєстрації власника транспортного засобу. Станом на лютий 2023 року ціна ОСЦПВ становить від 1300 грн до 2100 грн залежно від набору послуг у страховому пакеті.

Думаєте, що це марна трата грошей, адже Ви досвідчений водій і на Вашому рахунку не зареєстровано жодної серйозної ДТП? Але уявімо ситуацію, що аварія все-таки трапилася з Вашої вини, а поліса, що діє, немає. По-перше, Вам доведеться компенсувати ремонт автомобіля потерпілого, і найчастіше ця сума складається з 5 цифр. По-друге, патрульні одразу випишуть Вам штраф у розмірі 850 грн за відсутність ОСЦПВ.

Як бачите, автоцивілка, оформлення якої потрібно лише один раз на рік це по-справжньому вигідне вкладення, здатне заощадити пристойну суму та допомогти уникнути проблем із законом.

Ціна автоцивілки не фіксованою, тому різні страхові компанії мають право встановлювати її в індивідуальному порядку. Проте кожен страховик зобов'язаний керуватися переліком таких критеріїв:

  • тип транспортного засобу (легковий чи вантажний автомобіль, автобус, мотоцикл, причіп);

  • об'єм двигуна;

  • міста реєстрації власника;

  • чи використовується автомобіль із комерційною метою;

  • наявність пільги.