Компанія Icon, що займається виробництвом звукового обладнання та міді клавіатур, займає доволі скромне місце на вітчизняному ринку але все ж таки достойно представляє себе прекрасними контроллерами для професійних музикантів та продюсерів. Топами її асортименту є компактні та супер ефективні міді клавіатури Icon https://icon.muzline.ua/mydy-klavyatury/, створені для роботи з цифровим звуком, обладнані бездротовим міді модулем, можливостями розширенням функціоналу та зручним набором додаткових регуляторів. Трохи докладніше про діяльність і принципи роботи компанії для нашого матеріалу розказав фахівець інтернет-магазину Музлайн

міді клавіатури айкон

Таємний гравець глобального маркету

Насправді, офіційних і принципово важливих відомостей про компанію Icon не так вже й багато - її започаткував бізнесмен з Гонконгу, який зумів налагодити виробництво та міжнародну дилерську мережу музичного та звукового обладнання, яка допомогла йому завоювати азіатські європейські та американські ринки свого сегменту. Окрім міді клавіатуру вона виготовляє практично повний спектр девайсів для професійних занять музикою. Основний каталог входять:

  • навушники; 
  • мікрофони; 
  • моніторні системи; 
  • звукові інтерфейси; 
  • аксесуари та комплектуючі. 

За ціновою політикою обладнання обіймає середній сегмент вартості, тобто може бути прийнятним варіантом як для користувачів-початківців, так і для продвинутих професіоналів. Воно добре підходить для обладнання невеликих домашніх продакшнів, студій звукозапису, а також у якості портативних мобільних рішень, які можна використовувати на майданчику під час живих івентів, зйомок і тому подібного. 

Принципи існування 

Як добросовісний виробник, компанія Icon приділяє максимум уваги технічній досконалості свого обладнання, використовуючи як свої власні розробки, так і готові комплектуючі від сторонніх виробників, які мають добру репутацію в індустрії. 

На всіх етапах виробництва відбувається ретельний контроль якості, який гарантує кінцевому споживачу максимально позитивний досвід взаємодії дії з пристроями в рамках їхньої специфікації. 

Не менше уваги компанія приділяє і дизайну свого обладнання, пропонуючи доволі вдалий мікс сучасного мінімалізму і стилізації під ретро. Максимальна увага все ж таки належить питанням функціональності та ергономіки, а із цим у фірмового обладнання від Icon на думку експертів інтернет-магазину Muzline все більш ніж добре. Техніка відповідає всім критеріям безпеки та зручності і орієнтована на інтенсивну експлуатацію і вирішення професійних задач.