Лото Максима – надійна національна лотерея, яка гарантовано виплачує виграші усім переможцям, а також пропонує доволі щедрі грошові винагороди. Станом на сьогодні джекпот перевищує 1 млн гривень – і для цього вам потрібно вгадати усього 5 номерів на ігровому полі.

Розберемось детальніше: як заповнювати лотерейний білет Лото Максима та чи можна якимось чином збільшити свої шанси на отримання головного призу?

Як заповнювати лотерейний білет в Лото Максима?

Для початку дізнаємось, як купити лотерейний білет. Це можна зробити у стаціонарних точках продажу в офіційних представництвах Української національної лотереї, а також на сайті УНЛ. 

Другий варіант актуальний для тих, хто хоче стати учасником гри не виходячи з дому.Всього в пару кліків ви можете купити 1 або навіть кілька десятків лотерейних білетів та зіграти в Лото Максима.

Як виглядає ігрове поле? Воно складається з переліку номерів від 1 до 45. Вам потрібно вгадати 5 чисел, які на вашу думку випадуть з лототрона під час онлайн-трансляції. Якщо граєте системну гру, можете вибрати більше номерів від 8 до 12. Додатково можна обирати кількість послідовних розіграшів, для яких буде дійсний ваш лотерейний білет. Закреслити номери також можна на сайті УНЛ.

5Z8zSskmx02NOSZUXDXWgDYjy3o7DpVRIZ49H4A3xUHLSvl3vnyZoRp4_1Hn9HdudB8zTZzhp2ma0xsoA2lWBR2IE13EH8TAEKbLq5Jzgaw6DShbHf1KWi8KxUdZTmmy36crAeiHoJdqh-Yv4rLRwd0

До речі, ви можете покладатися на щасливий випадок – просто обирайте випадкову комбінацію, яка формується комп'ютером. У такому разі програма сама обере для вас 5 номерів для гри.

Якщо замовляєте лотерейний білет онлайн, то ви отримаєте його на електронну пошту відразу після здійснення оплати. Головне стежте, щоб він не потрапив до теки «Спам».

Отриманий файл буде виглядати наступним чином:

  • вказана кількість розіграшів;
  • зазначені номери у порядку зростання;
  • остаточна вартість білета, яка залежить від додаткових умов;
  • унікальний номер;
  • дата та час продажу бланка.

Оплатити його можна також онлайн – для цього потрібно буде вказати реквізити вашої банківської карти.

Як перевірити та збільшити свої шанси на виграш?

Багато хто грає в лотерею для того, щоб стати власником великої суми. Тож не дивно, що, придбавши лотерейний білет, гравці часто цікавляться: чи можливо якимось чином впливати на результати? А точніше – збільшити свої шанси на отримання джекпоту? 

Лото Максима працює за числовим принципом, а тому абсолютне випадкове. Ніхто на момент проведення трансляції не знає результатів – вони будуть залежати лише від того, які кульки випадуть з лототрона в прямому ефірі.

13wSk6ZlSEbYecRFvNUfg_IGHciaBEInwLGtg1XCUkw3bIosPfQmP005ykaAM8PoDEe_Z6tM2rxy2VOgByZuVrygaABo6T_Zj2C3LCDlsMkHXdSVXo-dsXfQehzHCV7jybqIumRHcHKNik9IfgeKQdI

Існує таблиця, яка показує шанси гравців на перемогу. Так, наприклад 2 з 5-ти номерів вгадують з частотою 1:12. А от 4 з 5 – вже 1:6000. Тобто на чим більшу суму претендуєте, тим менші шанси  (проте навіть вони не бувають нульовими).

Єдина можливість збільшити шанси на успіх – обрати системну гру, яка дозволяє використовувати до 12-ти номерів. Тоді ймовірність перемоги становить 40% (якщо використаєте усі 12 чисел). Втім, такі білети коштують дорожче і підходять лише для тих, хто готовий ризикувати.

Ще однією можливістю підвищити свої шанси на отримання джекпоту є використання кількох білетів під час одного розіграшу. Тим паче ви можете купувати необмежену кількість ігрових бланків – вони коштують усього 15 грн за 1 шт. Експериментуйте з різними комбінаціями, можливо якась із них принесе вам головний приз.

Дізнатися результати можна, переглянувши онлайн-трансляцію, яка проводиться на щоденній основі. Її можна подивитися на каналі Київ TV. Також результати розіграшу можна дізнатися онлайн на сайті УНЛ чи на YouTube каналі або ж в офіційних точках продажу лотерейних білетів.