Сувенір – це слово означає пам’ятку або щось, що пов’язане з пам’яттю. Зазвичай кожна компанія не обходиться без своїх брендованих сувенірів, які можуть як підкреслити повагу до клієнта, так відіграти важливу роль у запам’ятовуванні фірмового стилю усієї компанії. Невеличкі подарунки, такі як ручки, блокноти, брелоки з логотипом та багато інших предметів повсякденного вжитку не можуть залишити нікого байдужим і слугують постійним нагадуванням. Наприклад, чашки є важливими елементами офісного декору, також можуть підкреслювати стиль компанії та серйозність ставлення до бізнесу загалом. Існує широкий спектр категорій сувенірної продукції. Перш за все, є сенс розділити всі сувеніри за їх призначенням.

Які методи друкування на сувенірах?

Для виготовлення сувенірної продукції з фірмовою символікою та авторськими принтами використовуються різні методи на сучасному обладнанны, серед яких є і markhub.com.ua.

1. Термоперенос. Це друк логотипів та текстів на тканині, якщо використовується невелика кількість як кольорів, так і деталей. Такий метод більше підходить для виробництва невеликих партій різного виду продукції, сувенірної й рекламної.

2. Прямий друк. Усілякі логотипи, написи та тексти на текстильні сувеніри наносяться за допомогою спеціалізованих принтерів саме на водній основі. Цей метод використовується для нанесення повнокольорових зображень, до прикладу фотографій та інших деталей.

3. Сублімація. Під час такого методу тексти, малюнки, логотипи тощо наносяться на керамічні та порцелянові чашки, метали, синтетичний текстиль за допомогою дисперсійних фарб та термопресів.

4. Шовкографія. За допомогою різноманітних трафаретів на носиться друк на текстильних матеріалах, включаючи тканини, сукно та текстиль. Підходить для масового виробництва.

5. Вишивка. Різні види одягу, кепки, футболки, світшоти, худі тощо з логотипами або зображеннями часто використовують саме цей метод для спецодягу персоналу.

Існують ще багато інших методів, але це найбільш основні. Для того щоб вибрати конкретний метод, то все це залежить від складності зображенням, усього обсягу замовлення та особистих побажань.

Актуальні види сувенірної продукції

  • Горнятка з фотодруком. На будь-які чашки та кружки можна нанести зображення, текст, логотип або щось інше. Такі вироби частіше за все дарують особливим клієнтам або близьким людям.
  • Текстильні вироби (футболки, світшоти, сумки, куртки тощо). Можна виготовити оригінальну продукцію для конкретної компанії або просто за вашим побажанням та ескізами, наприклад, нанести особливий друк на вашу джинсову куртку.
  • Канцелярські товари. Ручки, блокноти, стікери, календарі з логотипом дуже корисно дарувати клієнтам, а також партнерам. Так вони будуть нагадувати про ваш продукт або послугу.
  • Стікерпаки. Різноманітні наклейки сьогодні дуже популярні, тому що гарні на зовнішній вигляд, а також можуть містити потрібну інформацію.