Насосні станції пожежогасіння рятують життя і майно. Вони є надійним джерелом постачання води, як одного з найефективніших способів ліквідації пожеж. За посиланням https://ufp-pumps.com/nasosni-stantsii-pozhezhohasinnia/ є можливість обрати та замовити необхідний вид насосних протипожежних станцій в асортименті потужності, орієнтуючись на потреби конкретного будинку чи комерційної споруди.

Компанія ЮФП Проект, з асортиментом продукції якої можна ознайомитись на сайті https://ufp-pumps.com/, проектує, виготовляє та постачає, з встановленням під ключ, системи пожежогасіння. Вони допоможуть виконати всі вимоги протипожежної безпеки та водночас – отримати надійний захист.

Чому насосна станція є кращим рішенням, порівняно зі звичайним протипожежним комплектом

Стандартне оснащення для протипожежних дій – вогнегасники, пристрої та інструменти для екстрених заходів. Але порівняно з цими традиційними комплектами першої протипожежної допомоги, такі станції мають суттєву перевагу – високу ефективність, продуктивність подачі водостримуючого струменю.

Щоб постачати воду у необхідній кількості, потрібно під'єднання до мережі або резервуару із запасом води. Проте важливо не лише мати воду у наявності, але й постачати її в необхідній кількості. Саме від малої кількості води, вогонь може продовжити своє поширення і навіть локальне поширення вогню може перетворитись у небезпечну надзвичайну ситуацію зі значними збитками.

Тому ще до приїзду пожежників, на території офісних приміщень чи на промисловому майданчику можна розгорнути ефективну боротьбу із вогнем. Потужність насосної станції достатня:

  • щоб допомогти пожежникам впоратись із вогнем;
  • надати професійним рятівникам необхідний ресурс для швидкого і мінімального за втратами, способу локалізації вогню.

Застосування насосної станції допоможе швидко впоратись із проблемою та перейти до ліквідації наслідків пожежі та відновлення роботи компанії.

Які основні характеристики насосної станції та що в неї входить?

Якісні та продуктивні насосні станції для протипожежного захисту мають не лише основний, але і резервний насос, який є гарантією працездатності системи.

В комплектації є також вся необхідна запірна арматура та система керування станцією з оптимальним регулюванням продуктивності. Для того, щоб виконувати всі дії з керування злагоджено, спираючись на об'єктивні показники, у комплектацію включають прилади для моніторингу роботи та для автоматизації окремих дій оператора станції.

Телефонуйте 067 340-36-63 чи залишайте заявку на сайті www.ufp-pumps.com і ми допоможемо.