Взаємодія підприємців з представниками правоохоронної системи – завдання непросте. Зустріч із слідчим – неприємна процедура, але правильна підготовка може врятувати від фатальних наслідків. Варто розглянути деякі поширені помилки, які допускають підприємці щодо взаємодії з «органами» та під час допитів.

«Нащо мені адвокат?»

Деякі комерсанти вважають, що з’явлення адвоката на допиті свідчить про вину. Насправді, це право кожного громадянина, і воно може значно полегшити ситуацію. А йти «з відкритим забралом» на рандеву з службовими особами, яких спеціально навчали придушувати волю людини, ламати її задля отримання бажаних свідчень – небезпечна помилка.

Адвокат по кримінальним справам у Києві, Львові, Одесі та ще 10 містах по Україні від адвокатського об’єднання Актум – ваш союзник, який знає все про методи слідства й не залишить на одинці із свавіллям оперативних співробітників.

«В мене все по білому!»

Багато підприємців переконані, що якщо вони не порушують закон, то і повістку на допит не отримають. Такий підхід може призвести до неприємних наслідків. Адже у вас є працівники та контрагенти – що ви знаєте про їх законослухняність? Якщо що – мати справу зі слідчими прийдеться. Краще заздалегідь знайти адвоката, щоб мати професійну підтримку.

«Не перший рік у бізнесі – якось пронесе!»

Зайва самовпевненість, побудована на минулому безхмарному досвіді – може зіграти поганий жарт. Як то кажуть, все колись буває у перший раз. Чи варто сподіватися на щастя, коли тебе взяла «на олівець» правоохоронна система – питання риторичне. Для боротьби проти професіоналів – потрібен спеціаліст, який має ще кращу фахову хватку. Досвідчений кримінальний адвокат у справі – запорука використання сили закону на вашому боці.

«А я міг не відповідати?»

Знання своїх прав – ключ до успішного взаємодії із слідством. Правильно використовувати можливість не відповідати на окремі питання – юридичний талант, який мають адвокати із значною практикою у кримінальному праві та процесі.

"Не запитали – не базікай!"

Золоте правило: відповідати на питання треба лаконічно. Зайві деталі можуть ускладнити ситуацію. Пам'ятайте, що важливо не лише те, що говорите, але і те, як це фіксується в протоколі.

Ознайомлення з протоколом – ключовий етап будь-якої слідчої дії. Ретельно вичитуйте та звертайте увагу на його вміст. У вас є право вносити свої зауваження – якщо бачите перекручення або помилки. Це дозволить уникнути непорозумінь та забезпечити точне відображення подій.

На кінець

Загалом, правильна підготовка і залучення кваліфікованого кримінального адвоката є запорукою успішного вирішення питань із правоохоронцями. Це не визнання вини, а захист ваших прав та інтересів. Не бійтеся шукати професійну допомогу і завжди звертайте увагу на деталі, щоб уникнути неприємних наслідків для свого бізнесу.

І останнє. У кримінальних справах швидкість залучення адвоката – вагомий фактор: своєчасна консультація з правознавцем допоможе уникнути пасток, не наробити помилок, зберегти свободу та майно. Кримінальні адвокати Актум на зв’язку з 8 до 20 години – без вихідних. Просто зателефонуйте: 097-07-39-301, 098-665-05-40, 050-665-05-60.