Гофротара являється універсальним матеріалом, який активним чином використовується з метою упаковки різних товарів. Виготовляють гофротару із спеціального гофрованого картону або як його просто називають гофрокартон. Складається такий матеріал з кількох шарів якісного паперу, котрі між собою з'єднуються гофрами. Гофроящики відрізняються високою міцністю та стійкістю до різного роду пошкоджень і навіть стійкістю до зносу. Крім того, їм також характерна наявність властивостей водовідштовхування. Це дозволяє ідеально підходити для транспортування та зберігання і упаковки товарів різного призначення.

Гофротара є надзвичайно важливим елементом будь-якого сучасного логістичного процесу. Завдяки їй можна забезпечувати надійну та безпечну доставку абсолютно будь-яких товарів, водночас ефективно захищаючи їх від різного роду пошкоджень під час транспортування. А ще це екологічно чистий матеріал, який легко піддається переробці.

Про що завжди важливо пам'ятати?

На сучасному ринку найбільшою популярністю користуються чотириклапанні гофроящики з самозбірними коробками. Тому зараз пропонуємо вам разом із нами поговорити про ці два види упаковки. Розпочнемо із чотириклапанної картонної коробки. Картонні коробки чотириклапанні є традиційним варіантом хорошої транспортувальної тари, який відрізняється численними позитивними перевагами та невисокою ціною.

Гофрований картон, що з нього виготовляються чотириклапанні коробки, екологічний та безпечний матеріал. Такі коробки здатні дуже легко і без особливих проблем складатися в уже готовий виріб. Їх при необхідності можливо повторно використовувати. У своєму розібраному стані такі коробки компактні. За рахунок цього можна буде спростити перевезення та зберігання тари. А ще такі коробки відрізняються демократичною вартістю, яка зумовлена саме простотою виробництва з дешевизною сировини.

Позитивні характеристики з різноманітністю таких моделей зумовили надзвичайно велику потребу у таких чотириклапанних коробках. Саме тому вони нині активним чином використовуються у дуже багатьох сферах. Зокрема зараз ми говоримо про використання таких коробок для подальшого пакування:

  • харчової продукції;
  • господарських товарів;
  • побут.хімії;
  • дрібної побут.техніки;
  • великої побут.техніки;
  • запчастин та ін.

Такі коробки також активним чином застосовують під час переїздів офісів та квартир, з метою відправки різних посилок. А ще в них навіть складають різні сезонні речі з метою їх подальшого зберігання.

Якісні та сучасні самозбірні коробки

Самозбірні коробки є екологічно чистим та недорогим і багатоцільовим варіантом упаковки. Особливістю таких коробок є їх дуже простий механізм збирання без будь-яких особливих навичок та підручник засобів. Такі коробки мають міцні стінки, які гарантують надійний захист будь-якого свого внутрішнього вмісту.

Такі картонні коробки ефективно використовують для зберігання різної продукції та транспортування товарів, для відправки посилок і не лише для цього. Якщо ви хочете мати можливість купувати самозбірні коробки оптом та чотириклапанні коробки за найкращими цінами, саме час завітати в каталог виробника такої продукції АСПак з офіційним сайтом – https://aspak.com.ua/samozbirni-korobky/

Тут ви зможете знайти безліч варіантів якісної упаковки на будь-які потреби та фінансові можливості. Сервіс компанії дозволяє кожному охочому з легкістю купувати справді якісну упаковку за оптовими цінами та в потрібній кількості.