Сучасні тенденції у дизайні кухонь гармонійно поєднують в собі інноваційний та функціональний підхід до створення та комплектації кухонних систем. Одним із провідних рішень сучасного підходу до планування кухонного простору, є створення функціональних островів з варильними системами та секціями для кухонних мийок. Відповідно, кожному такому багатофункціональному острову потрібна ефективна витяжка, яка бездоганно справиться з випаровуванням під час приготування на варильних поверхнях та впишеться в навколишній простір і гармонійно зазвучить в кухонному інтер’єрі.

Отже, використання острівних витяжок не тільки забезпечує ефективне втягування пари та диму, а й може стати центральним елементом дизайну кухні!

У цьому контексті, острівна витяжка провідного виробника FRANKE Mythos T-Shelf демонструє ідеальне поєднання елегантності та функціональності.

Функціональність острівної витяжки

FRANKE Mythos T-Shelf полягає в можливості роботи в двох режимах з відведенням повітря у вентиляційний відсік (чи назовні)  або на рециркуляцію повітря. Ця модель втілює концепцію елегантності та ефективності в сучасних кухнях. Цей інноваційний підхід дає користувачеві можливість отримати оптимальний спосіб очищення повітря від випаровування над кухонними островами, що забезпечує збереження кухонних меблів та ефективно утримує розповсюдження запахів. 

Головною перевагою даної моделі є удосконалений двигун Sound Pro, який дозволяє значно зменшити рівень шуму витяжки під час роботи. Витяжка з мотором Sound Pro працює тихіше на 6 дБ, при цьому зберігаючи свою максимальну продуктивність, що відчутно зменшує шум під час приготування та створює затишок і комфорт на кухні. Всі елементи турбіни даної моделі виконані в інноваційному дизайні, завдяки чому значно зменшується турбулентність і завихрення внутрішнього потоку повітря, що зменшує шум при проходження повітряних потоків через витяжку. Витяжка розвиває потужність в режимі вільного відведення повітря до 1286 м куб./год. за європейським стандартом, що дозволяє ефективно працювати на площі 24 квадратних метрів.

Витяжку необхідно монтувати на висоті мінімум 65 см над газовою варильною поверхнею та 50 см над електричною, в тому числі індукційною. Завдяки декоративній панелі, яка приховує жирові фільтри, створюється ефект периметрального втягування, яке підвищує швидкість повітряного потоку по периметру панелі, завдяки чому витяжка втягує випаровування до 25% ефективніше. 

Естетика та Декор 

Острівна витяжка Mythos T-Shelf вражає своєю елегантністю та дбайливо продуманим дизайном. Сенсорне управління, яким оснащена витяжка, максимально комфортне і надзвичайно просте в догляді, оскільки немає шпарин, в які може забиватись бруд. Додатково витяжкою можна управляти з пульту дистанційного керування. Це особливо актуально для великих кухонь. Пульт дозволяє увімкнути освітлення чи вентиляцію не підходячи до витяжки. Виробник рекомендує залишати витяжку увімкнутою на мінімальній швидкості ще протягом 10 хвилин після закінчення приготування і таймером задати час вимикання. Для забезпечення повноцінного свіжого повітря на кухні, створено режим провітрювання, при якому витяжка автоматично вмикається щогодини на 10 хвилин на мінімальній швидкості. Таким чином, робота приладу не принесе дискомфорту, а повітря в кухні буде завжди свіжим. 

Завдяки декоративному крилу, ця витяжка стає не лише ефективним виробником свіжого повітря, але й стильним акцентом для кухні. Крило з димчастого скла може бути використане для виставлення декоративних предметів, кухонного посуду або навіть рослин, створюючи враження живого кухонного острова. 

Витяжка має яскраве та економне LED підсвічування потужністю 6 Вт. Завдяки можливості приглушувати світло, можна створювати приємну атмосферу в кухні,  якщо увімкнути світло на половину потужності.

Купити витяжки Franke — це шлях до створення кухні мрії, де кожен елемент служить завершальним штрихом до вашого кулінарного шедевру. Замовити острівну витяжку Franke Mythos T-Shelf — це не просто придбати прилад для очищення повітря на кухні, це отримати справжній центр дизайну, який додає стиль та забезпечує роботу двигуна для комфортного перебування в кухонному просторі. Інтеграція функціональності та естетики в цьому виробі, відзначає його як вдалий прилад для сучасних господинь, які прагнуть зробити свою кухню не лише функціональною, але й неперевершено стильною. 

Для отримання актуальної інформації щодо цін, наявності та можливості замовлення острівної витяжки FRANKE Mythos T-Shelf, ви можете звернутися безпосередньо в фірмовий магазин авторизованого партнера FRANKE https://franke-market.com.ua/