Україна вже більш десяти років тому офіційно відмовилася від цього правового інституту на користь реєстрації, проте в реальності він, як і раніше, визначає взаємини людини і держави. Які потрібні документи для прописки в Україні, як довго триватиме процес отримання і з якими він може бути пов'язаний складнощами – про все це Вам розкажуть наші фахівці на propuska.com.ua.
Пропонуємо звернутися до юридичної практики для того, щоб зрозуміти, що ж таке прописка – Україна в цьому питанні мало чим відрізняється від сусідніх держав, проте специфіка все ж є. Отже.
Як прописатися в Україні?
Питання: «Як прописатися в Україні?» ставлять дуже часто. Плутанина в цьому питанні виникає з-за того, що багато хто плутає прописку з реєстрацією. Якщо для реєстрації досить просто сходити в міграційну службу і написати заяву, повідомивши в ньому свій новий адресу, то з пропискою справа йде куди складніше. За великим рахунком, процес її придбання з радянського часу не змінився: Ви виписуєтесь у старому паспортному столі, йдете в новий і там здійснюєте зворотну процедуру.
Прописка у Львові швидко і зручно з нашою допомогою.
Здавалося б, не все так складно, проте є одне але: у Вас в обов'язковому порядку повинна бути житлову площу, де Ви, власне, і пропишетесь, а подібному привілеєм можуть похвалитися далеко не всі – більшість громадян, що живуть не за «офіційною» адресою, просто знімають квартиру, а для прописки цього недостатньо. Що ж робити?
Візьмемо конкретний приклад: як прописатися в квартирі. Якщо у Вас немає свого житла в необхідному місті, Ваш алгоритм буде приблизно таким. Ви знаходите власника квартири, домовляєтеся про те, що він Вас пропише, просіть у нього письмове підтвердження його бажання це зробити і тільки потім йдете в паспортний стіл.