Звичний для всіх руберойд використовувався в будівництві для гідроізоляції фундамента, виконання покрівельних робіт на допоміжних будівлях (гараж, сарай, окрема кухня). Такі вироби відрізнялись від інших схожих будівельних матеріалів невисокою ціною та простотою використання.

Через деякий час інженери та працівники хімічної промисловості винайшли інший виріб, який відрізнявся від аналога кращим дизайном та підвищеними експлуатаційними якостями.

Склад та використання евроруберойда

На цій сторінці ви побачите евроруберойд європейських стандартів. Цей матеріал використовують в будівництві для влаштування покрівлі житлових будинків та промислових споруд. Евроруберойд  має вигляд рулонів із склотканини, поліестера або склополотна з декоративним лицьовим шаром. В деяких випадках в якості основи використовується текстильний папір або синтетичне волокно.

Для підвищення захисту виробу від впливу сонячних променів та механічних пошкоджень поверхню евроруберойда накривають спеціальною посипкою на основі морського піску або невеликих часточок каменя. Готовий виріб має приємний вигляд, облицювальний шар у ньому виконує декоративну функцію.

Однією із важливих характеристик нашого евроруберойда є високий показник довговічності, приблизно 30 років. Для порівняння: термін експлуатації звичайного руберойда не перевищує 10 років.

На цей час на українському будівельному ринку мало якісних будівельних виробів, які б відповідали вимогам міжнародних стандартів. Більшість виробників будівельних виробів не дотримуються технології виробництва або використовують неякісну сировину.

Евроруберойд від "Аquaizol" не суперечить вимогам міжнародних стандартів, тому наші клієнти впевнені в якості купленого товару. На нашому сайті ви маєте можливість замовити необхідний матеріал в будь якій кількості по прийнятній ціні.

Основні якості матеріалу 

При купівлі товару необхідно звернути увагу на наступні технічні характеристики евроруберойду:

  • вага підкладочного полотна від 2 до 3 кг/м2. Верхній оздоблювальний шар має трохи більшу вагу –  3,5; 4; 4,5 кг/м2;
  • основою нашого матеріалу вважається склополотно масою 50-60гр/м2 або поліестер, вага якого коливається від 140 до 180гр/м2;
  • всі марки наших покрівельних виробів мають різну теплостійкість (від 85 до 115 градусів);
  • довжина рулона, який використовується в якості підкладки сягає 15 метрів. Рулон для верхнього оздоблювального шару має довжину 10 метрів;
  • ширина виробу – 1метр.

Евроруберойд марки акваізол ділиться на 8 основних видів, кожен із яких має свої технічні характеристики для виконання тих або інших покрівельних робіт. Згідно з рекомендаціями виробника укладати цей матеріал необхідно при температурі повітря не менше -10 градусів. Матеріал зберігає свої початкові якості до граничної точки нагрівання, а це 85-115 градусів в залежності від марки.

Плюси евроруберойда, монтаж

Головною перевагою нашого матеріала вважається невелика вартість. Крім цього евроруберойд має високі експлуатаційні якості, він достатньо міцний, може збільшувати свої габаритні розміри без розривів і появи тріщин.

Після пошкодженні покрівлі господар дому має змогу самостійного проведення ремонтних робіт. Укладка руберойда проводиться на гарячих або холодних бітумних мастиках.