Моду прийнято називати дамою мінливою ​​і примхливою. Ви можете неухильно дотримуватися її капризам або ставитися зі скепсисом. Однак сама по собі мода нікого і ніколи не залишала байдужим. Кожній людині в певній мірі властиво виявляти цікавість до нових трендів або модних лінійок, стежити за змінами в головних напрямках фешн-індустрії. Представлені іменитими дизайнерами колекції осінь-зима 2016/2017 в магазині shoplife презентують основні модні напрями, тому кожна модниця або модник може вже сьогодні перейти на цей сайт, щоб збагатитися свіжою ідеєю або придбати новинку для створення нового унікального осіннього / зимового образу. Докладно посмотреть можно здесь.

Якщо говорити про базові модні тенденції цього осінньо-зимового сезону, то модна лінійка обіцяє бути ненудною і різноманітною, готовою порадувати своїх адептів яскравістю спектра колірної гами, оригінальністю моделей і сміливістю дизайнерських рішень. Якщо порівнювати останню колекцію з минулими модними сезонами, які уособлювали собою гламурну розкіш, то нинішній осінньо-зимовий сезон втілює функціональність, комфорт, цілісність і натуральність. Вже годі й шукати зайвої жорсткості, в колекціях агресивний камуфльований одяг в стилі мілітарі зникає практично повністю.

Для жіночого одягу в тренді жіночні нотки, для чоловіків - знову в моду входять класичні курточки і пуховики, які можна подивитися тут. Зручність, функціональність і практичність - ось ті самі три «кити», на яких спирається будь-який модний дизайнер в своїх розробках сучасного верхнього одягу. Сучасній молодій людині, що стежить за змінами в модних тенденціях, вже не доводиться болісно вибирати між розкішним і комфортним одягом.