Навіть якщо ви проводите багато часу з дитиною і приділяєте увагу її розвитку, віддати малюка в садок, все ж таки, варто. Дітям важливо спілкуватися зі своїми однолітками. Потрібно, щоб дитина звикала до комунікації з ранніх років. Інакше у неї можуть виникнути з цим проблеми. До того ж в хорошому садочку досвідчені й уважні вихователі зможуть розвинути творчі задатки вашого чада, підготувати його до школи.

Вибирати дитячий садок потрібно дуже ретельно. Багато батьків сьогодні вирішують віддати дитину в приватний заклад. Зазвичай такі садки краще обладнані. До того ж вихователів в штат наймають після ретельного відбору кандидатів. Однак треба розуміти, що приватний садок – це ще не гарантія якості. Важливо переконатися, що до дітей співробітники закладу ставляться не надто суворо. Обов'язково подивіться розклад. Дитину не повинні перевантажувати. Важливо щоб ваш малюк ходив у садок із задоволенням, а не сприймав його як покарання.

Краще віддавати дитину в перевірений часом заклад. Наприклад, приватний садок Країна Дитинства в Києві  працює вже дванадцять років. За цей час він випустив чимало дітей, які досягають успіхів у школах міста. Як показала практика, програма навчання в садку досить ефективна. Дітям простіше сприймати знання в школі, вони знають як себе поводити в різних ситуаціях.

Щоденний розклад в садку продуманий. З ранку діти роблять зарядку. Протягом дня передбачені дві прогулянки і тиха година. В інший час вони грають, відвідують загальноосвітні, творчі та спортивні студії. Програма садка побудована таким чином, щоб розважити дітей і навчити їх чомусь новому і корисному. Навчання проводиться в доступній формі і більше нагадує гру. У закладі передбачені музичні заняття, є дитячий театр. Все це дозволяє розвивати творчі здібності дитини. Для більш детальної інформації відвідайте портал садка «Країна Дитинства», тут ви знайдете контактні телефони, за якими можна домовитися про записи вашого чада в одну з груп.

Вибираючи садок, пам'ятайте, що в нього ходити не вам, а дитині. Тому якщо малюк всіма силами намагається уникнути його відвідин – постарайтеся дізнатися причину. Зрозуміло, дитині може просто не сподобатися ідея відвідувати будь-садок. Однак в ряді випадків малюкам не подобається тільки конкретний заклад. У такому випадку, краще підшукати інший варіант.