Ламкість і розшарування нігтів служать основними симптомами для їх пошкодження. Забруднене повітря, насичене хлористим солями вода, застосування агресивних засобів побутової хімії, неповноцінне харчування, вікові зміни, збої в роботі організму - ці причини здатні швидко зіпсувати здоровий вигляд нігтьових пластин. Ті, хто при виконанні манікюру використовують металеву пилочку і засоби для зняття лаку з наявністю в них ацетону, повинні бути готові до процедури відновлення нігтів. Додатковий догляд і зміцнення допоможуть вирішити проблему їх розшаровування.

Захист нігтів

Якщо ви помітили що нігті стали розшаровуватися, відразу припиняйте використання декоративних лаків.
1. Ретельно оберігайте руки від побутової хімії за допомогою рукавичок. Гумові вироби непромокають, але непогано б мати під рукою і бавовняні, як більш корисні для шкіри.
2. Зміцнити нігті бажано за допомогою мікроелементів і корисних харчових продуктів. Сир, фініки, м'ясо, шпинат, свиняча печінка, сік буряка і моркви слід вживати регулярно. Нададуть свою користь і аптечні засоби з вітамінами А, С, групи В.
3. Косметична профілактика виражається у використанні лікувальних і поживних масел для кутикули та нігтьової пластини.
4. Сприятливо впливає на руки парафінотерапія. Занурення в теплий віск сприяє розпарювання шкіри і кращому проникненню всередину корисних речовин з воску. Парниковий ефект сприяє розкриттю пор, ліфтінгу шкіри, живлення нігтів і зміцненню пластини.
5. Давно відомий засіб - ванночки з морської солі. Вони зміцнюють пластину і абсолютно нешкідливі. Єдине: можуть пощипувати, якщо на шкірі є тріщини.
6. Сік лимона теж сприяє зміцненню нігтів. Його можна вичавити і нанести пензликом або занурити нігті в лимон, обхопивши його рукою.
7. запечатують вітамінотерапія сприяє прямого попадання корисних компонентів в пластину. Насичені мінералами і протеїнами препарати наносять на 2-3 тижні. Нігті набувають блиск, пружність і міцність.
8. Мексиканський метод проти розшарування нігтів - використання складу з живильного крему і меленого червоного перцю (в пропорції компонентів 4 х 1). Суміш тримається 15 хвилин і змивається.

Важливий момент! Якогось єдиного засобу для усунення проблеми з крихкими і розшарованими нігтями не існує. Комплексне вирішення завдання стане єдино правильним виходом з ситуації, що склалася.