Незважаючи на світову фінансову кризу, інтерес інвесторів до інвестиційних проектів залишається досить високим. Навіть більше – склалася воістину парадоксальна ситуація: інвестори, маючи непогані фінансові ресурси і бажаючи їх вигідно вкласти, не можуть знайти підходящу інвестиційну пропозицію.

В інтернеті на різних порталах розміщено безліч оголошень "пропоную інвестиції" і "інвестую в бізнес в Україні", які не приносять потрібного результату. А все тому, що потенційні інвестори дуже ретельно вивчають інформацію про об'єкт інвестування. Їх цікавить історія діяльності підприємства, поточний стан бізнесу, його потенціал і перспективи. Однак далеко не завжди ця інформація є повною і достовірною. Сам же проект виявляється нерентабельним.

Інвестиційний портал investinkyiv.gov.ua представляє вашій увазі інвестиційні проекти в різних секторах, інвестиції в які зможуть мати в майбутньому хорошу прибутковість. Перш ніж розмістити бізнес-проекти на сайті, ми проводимо експертну оцінку, враховуємо їх рентабельність та актуальність в нинішній економічній і політичній ситуації. Якщо ви шукаєте, куди вигідно вкласти фінанси, звертайтеся до нас!