Великим випробуванням для сімейних пар стає діагноз «безпліддя». Не кожне подружжя наважується на всиновлення, а традиційні методики лікування не приносять бажанних результатів. Завдяки діяльності Агентства Successful Parents безпліддя перестало бути вироком. Досвідчені фахівці допомогають відчути радість від народження дитини багатьом сім’ям, які майже втратили надію на таке щастя.

Штучне запліднення сьогодні стало процедурою, яка успішно вирішує проблеми бездітних сімей. Сучасні знання механізму зачаття та точне новітнє обладнання сприяють досягненню бажаної вагітності шляхом застосування процедури екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Процедуру ЕКЗ лікарі пропонують при відсутності вагітності на протязі року після лікування. Цей метод робить можливим зачаття при значній патології, та відсутності яєчників у жінок. У цьому випадку передбачено використання донорскої яйцеклітини. Репродуктивні технології зробили можливим зачаття для жінок з гормональними порушеннями, полікістозом, ендометріозом, що не піддаються лікуванню. Щасливе батьківство можливе навіть при неможливості виносити дитину дружиною самостійно. Сурогатне материнство може допомогти жінкам при відсутності матки, деформації шийки або порожнини матки, коли вагітність протипоказана або залишаються невдалими спроби ЕКЗ. Зрілі яйцеклітини біологічної матері запліднюють спермою її чоловіка. Отриманий ембріон переносять в порожнину матки сурогатної матері, яка виносить і народить таку очікувану дитину для подружжя.

Агентство Successful Parents подбає про всі деталі і запропонує необхідний пакет послуг для вибраної програми. Агентство залучає до співпраці приватні клініки, які здатні забезпечити рівень європейських стандартів якості. Взаємодія з сурогатною матір’ю регулюється на законних підставах. З Агентством ваші надії не будуть марними.