Фальш-брус, або імітація бруса, – оздоблювальний матеріал із дерева, який застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт, а також для спорудження огорож, парканів, альтанок і т. і. Ним обшивають будівлі для утеплення та декорації: будинок виглядає як зруб із цільного бруса. Для зовнішньої обробки використовують хвойні породи: смереку, сосну, модрину, які стійкіші до вологи завдяки високому вмісту смоли-живиці. На підприємстві «Ганар» можна купити фальш-брус зі смереки (карпатської ялини) найбільш ходових типорозмірів: 20×135, 35×150 та 35×180 мм, завдовжки 3 і 6 м (унікальна пропозиція в Україні).

Як обшити будинок фальш-брусом?

Для щільного укладання стик до стику на бічних крайках дощок сформовані шпунти – шипи і відповідні пази. Працювати з фальш-брусом легко навіть без особливих теслярських навичок.

  • Довжина 6 метрів дозволяє обшивати стіни від кута до кута без зайвих розпилів.
  • Деревина після камерної сушки легка, з мінімальним вмістом вологи.
  • Для кріплення використовуються саморізи або спеціальні кронштейни – кляймери.
  • Не потрібні додаткові операції: прокладення герметиків, «мокрі» процедури з будівельними сумішами і т. і.

Фальш-брус кріпиться до обрешітки з дерева або металевого профілю. Орієнтовна кількість кляймерів – 20 шт. на 1 кв. м, на кожен кронштейн – по 2 саморізи або гвіздка.

Переваги і недоліки матеріалу

Ціна фальш-бруса смерекового або соснового набагато нижча, ніж вартість цільного профільованого бруса. При цьому він є відмінним утеплюючим і звукоізолюючим матеріалом. Товщини дошок достатньо для закріплення на стінах елементів інтер’єру і меблів: невеликих поличок, картин, світильників.

Деревина смереки має поздовжньо-волокнисту структуру, приємний білий колір і мало сучків (для сорту 1 – не більше 2-3 на погонний метр). Внутрішнє оздоблення не вимагає просочення (крім приміщень із підвищеною вологістю), фальш-брус для зовнішніх робіт просочують антисептичними й олійними сумішами для подовження терміну служби

Важливий момент – зберігання і доставка каліброваного і профільованого фальш-бруса. «Ганар» заготовляє і постачає продукцію цілий рік, готова деревина зберігається на опалюваних закритих складах із клімат-контролем. Фальш-брус з смереки купити можна партіями від кількох квадратних метрів, вантаж відправляється попутним транспортом (послуга «довантаження») – це істотно дешевше, ніж доставка транспортними компаніями.

Все про фальш брус смерека і ціна https://ganar.com.ua/falsh-brus-tsina.html