Для обробки інтер'єру і зовнішнього утеплення будинку з цегли або піноблоків використовують імітацію бруса з смереки (високогірна карпатська ялина). Це зручний і легкий матеріал, який не вимагає особливих теслярських навичок для роботи і «мокрих» процедур з будівельними сумішами. Будівля набуває вигляду дерев'яного зрубу, виглядає ефектно і багато. Імітацію бруса купити в Україні можна в інтернет-магазині «Ганар».

Що таке імітація бруса?

Це профільована дошка довжиною 3 або 6 м, виготовлена ​​з цілісного масиву дерева з невеликою кількістю сучків: ялиця (смереки), сосни або інших водостійких порід. Особливості прикарпатської імітації бруса:

• система шпунт-паз на бічних крайках для полегшення монтажу;
• поздовжньо-волокниста структура деревини і спочатку низький вміст вологи;
• високі вологостійкість і міцність;
• гарантоване збереження форми без викривлень завдяки сушці за італійською технологією в спеціальних камерах;
• екологічна чистота: ліс заготовлюється в горах, далеко від промислових підприємств і жвавих автотрас.

Завдяки вмісту в хвойних породах великої кількості смолистих речовин (живиці) дерево може використовуватися для обшивки приміщень з високою вологістю (лазень, саун) або для відкритих споруд (альтанки, паркани, тераси).

Типорозміри і сорти імітації бруса

Для зовнішньої обшивки і споруд використовується брус товщиною 35 мм, для внутрішнього оздоблення - 20 мм. Ширина дощок - 135, 150 і 180 мм. Ексклюзивна пропозиція для українських покупців - імітація бруса довжиною 6 м. Тільки підприємство «Ганар» заготовляє, сушить і обрізає дошки такої довжини і першокласного якості (не більше 3 сучків на погонний метр по ГОСТ 8486-86).

Для менш відповідальних робіт беруть матеріал 2 сорти: при незначному підвищенні сучковатости ціна імітації бруса нижче в 1,5-2 рази, ніж у 1 сорту.

Зберігання та відвантаження

Щоб сухе дерево не деформувалося від впливу атмосферної вологи і тепла, його зберігають на закритих опалювальних складах, де підтримується температура +10 ° С.

Купити імітацію бруса можна з доставкою компаніями-перевізниками або за послугою «довантаження», коли товар відправляється попутним вантажним транспортом «до дверей» замовника. При цьому дерево не залежується на транзитних складах і не псується, а вартість відправки нижче, особливо при покупці невеликих партій - від декількох квадратних метрів.

Ціна та вся інформація про імітацію бруса з смереки https://ganar.com.ua/imitatsiia-brusa-tsina.html