Дерев'яна дошка підлоги - класичний варіант настилу, який по зносостійкості краще багатьох синтетичних матеріалів (ковроліну, лінолеуму) і не боїться подряпин, як паркет або ламінат. Таку підлогу можна настелити в житловому будинку, лазні, на веранді - там, де можливий вплив вологи (при збиранні або експлуатації приміщення) і де в той же час необхідно забезпечити комфорт, наприклад при ходінні босоніж (в спальні, кімнаті відпочинку при парній). Найкращим чином для цих цілей підійде дошка підлоги з смереки, яку поставляють підприємством «Ганар».

Що таке дошка для підлоги?

Це профільована дошка з пазами і шипами (шпунтами) на бічних сторонах. При укладанні дощок на підлогу шпунти входять один в одного, формуючи щільний настил.

• Використовується деревина після камерної сушки.
• вибраковують дошки підлоги з деформаціями і тріщинами.
• Отримана продукція сортується на 1 і 2 сорту (за кількістю сучків на погонний метр).

Як правило, для настилу використовують тверді зносостійкі і вологостійкі породи: дуб, модрину, сосну, осику, смереку (високогірну Карпатську ялину). Смола-живиця в хвойних породах перешкоджає проникненню води в волокна деревини.

Типорозміри і ціни дошки підлоги

Найбільш ходові розміри - 20 × 90, 35 × 125, 35 × 150, 45 × 150 мм при довжині 3 і 6 м (ексклюзивне в Україні пропозиція від «Ганар»). Довгі дошки зручні для настилу підлоги від стіни до стіни - в залах, віталень, коридорах, щоб зменшити кількість поперечних стиків і розпилів. Вартість дошки на підлогу з смереки 1 сорту - 180-300 грн за квадратний метр, це в 1,5-2 рази дешевше ламінату.

Переваги дошки підлоги з смереки від Ганар

• Матеріал відразу готовий до роботи, для кріплення на лаги використовуються саморізи або цвяхи.
• Настил товщиною 20-35 мм впевнено витримує домашні меблі та побутову техніку.

Дерево не вимагає додаткової обробки, але якщо передбачається підвищена вологість (передбанники, кухні і т. П.), Рекомендується просочення вологовідштовхуючим складом, антисептиком, фарбування або лаком. Деревина смереки має біло-жовтий колір і красивий малюнок текстури.

Зберігання та доставка

Щоб деревина не втратила свої якості, а матеріал не покоробився, продукція зберігається на складах, які опалюються при заданих температурі і вологості. Купити дошку підлоги смереку з Прикарпаття і фальш-брус для обробки стін можна партіями від декількох квадратів з доставкою «до дверей» за послугою «довантаження» (попутним транспортом, що проходить через пункт призначення).

Більше інформації про дошку підлоги з смереки - https://ganar.com.ua/doshka-pidlogy-tsina.html