Наше життя нерозривно пов'язане з правом. Ми цього не помічаємо, але живемо і діємо відповідно до статей, кодексів і т.д. Наша законослухняність винагороджується тим, що в критичних ситуаціях ми можемо вдатися до літери закону, щоб захистити себе від неправомірних дій наших співгромадян. Однак не так легко діяти, спираючись на закон. У праві треба добре розбиратися, щоб грамотно використовувати закони. Тому якщо ви потрапили в складну ситуацію, відразу замовляйте юридичні послуги адвоката – професіонал допоможе домогтися справедливості.

Юристів на ринку послуг діє величезна кількість. Як зрозуміти, хто з фахівців найбільш компетентний? В принципі, це нескладно. Перевіряйте насамперед термін діяльності адвокатської компанії або стаж роботи окремого фахівця на ринку юридичних послуг, читайте відгуки інших користувачів. Зібраного таким чином матеріалу буде цілком достатньо, щоб зрозуміти, чи заслуговує вашої довіри фірма/фахівець.

Звичайно, перевіряйте і ціни на послуги – важливо, щоб адвокат був не тільки досвідченим, але і лояльним до клієнтів в плані цінової політики. Наприклад, Оксана Туркас надає компетентну і оперативну допомогу по широкому спектру проблем. Але при цьому її тарифи на послуги залишаються адекватними. Це робить її по-справжньому суспільним адвокатом. Чи можна бути впевненим, що фахівець зможе вирішити вашу проблему? Так, багата практика в галузі права дозволяє їй успішно відстоювати права своїх клієнтів в суді і домагатися для них компенсації за збитки.

Треба відзначити, що до послуг вільних адвокатів вдаються не тільки приватні особи. Так, з цивільними справами юристам доводиться стикатися дуже часто – вони складають вагомий відсоток всіх звернень. Однак нерідко беруться адвокати і за рішення проблем, пов'язаних з підприємництвом. Навіть якщо в штаті компанії числиться штатний юрист, керівник може закликати на допомогу фахівця зі сторони. Робиться це, як правило, в складних або тупикових ситуаціях. У вільного адвоката більше практики і досвіду, а тому він може виявитися просто незамінним у справі. Там, де штатний правознавець не бачить виходу, досвідчений адвокат знайде лазівку. Це дозволить, не переступаючи рамок закону, вирішити важке запитання на користь клієнта.

Не всі бізнесмени готові посвячувати людину зі сторони в корпоративні таємниці. Чи варто боятися витоку інсайдерської інформації? Ні, адже юрист не менше вас зацікавлений в збереженні таємниці. Для нього добра репутація – запорука успішного розвитку в кар'єрному плані. Якщо на ній поставлена пляма, то фахівець реально ризикує втратити не тільки нових, але і вже наявних клієнтів. Тому ніхто з вільних юристів не стане розголошувати бізнес-таємниці клієнта.