Втрата близької людини – це завжди болісно і несподівано. Коли з життя ідуть дорогі люди, з цим важко змиритися. Втішитись можна, тільки коли пройде час –

тоді захочеться прийти на могилу, щоб згадати, поговорити і просто побути на місці поховання. Майстри Діабаз допоможуть вам достойно облаштувати місце спокою померлого, викарбувавши навічно пам'ять про нього в міцному красивому камені.

Замовлення надгробного пам’ятника в Діабазі: http://diabaz.com.ua/ означатиме для вас позбавлення зайвих турбот та хвилювань, яких було і без того достатньо. Спеціалісти зроблять усе, починаючи від виконання 3 D макету для попереднього перегляду і закінчуючи встановленням пам’ятника и повним облаштуванням місця поховання.

Замовляти пам’ятники у професіоналів вигідно і розумно:

  • Всю роботу виконують самостійно, починаючи від створення макету і закінчуючи встановленням пам’ятника .
  • Швидко доставляють надмогильні пам’ятники по всій країні, у великі міста і маленькі села.
  • Якщо у вас є індивідуальний проект надмогильної плити, його виконають належним чином, і навпаки, якщо ви не можете визначитися як повинно виглядати місце поховання, запропонують своє бачення.
  • Є можливість зробити як одинарні, так і двійні пам’ятники і навіть цілі комплекси.
  • Залежно від вашого бажання і того, які кошти ви плануєте витратити, вам вирішувати буде це елітний, ексклюзивний чи типовий пам’ятник.
  • Граніт є класичним матеріалом для виконання надмогильних пам’ятників. Його природне благородство призване щоб підкреслити смуток . Камінь дуже міцний, він витримує навантаження, перепади температур, вологість, та не піддається впливу плісняви. Це матеріал який найкраще підходить для використання на відкритому просторі.
  • Мармур виглядає розкішно, такий надмогильний пам’ятник не залишиться непоміченим. Цей матеріал завжди асоціюється з чимось величним і значущим, за допомогою мармуру найдоцільніше висловлювати пошану і подяку. Такий пам’ятник підходить для виготовлення надмогильної плити для видатної людини.
  • Майстри наносять портрети, зворушливі малюнки і написи вручну, таке виконання буде не тільки технічно бездоганним, але і матиме часточку душі.
  • Кольорові портрети, рублені шрифти, позолота – усе це робить пам’ятники неповторними витворами мистецтва.

Діабаз виконує повний цикл робіт по облаштуванню могили, це означає що ви позбавляєтесь зайвої метушні і хвилювань. Вигідно ще й те, що вас чекають не завищені, помірні ціни на надгробні пам’ятники та інші вироби в каменю.