Якщо ви вибираєте подарунок коханій дівчині, то крім квітів ще є кілька оригінальних варіантів подарунків. Іноді на дорогий подарунок немає коштів. Тим не менш, існує багато способів зробити відмінні букети з квітів у львові ціни для дівчат без великих грошей.

Як правильно вибрати букет перед покупкою

Пильну увагу слід звернути тільки при виборі тюльпанів, або троянд. Так як вони примхливі та довго не стоять, вам допоможуть наступні поради:

  • Вибирати квіти треба самостійно і не довіряти в цьому питанні флористу, який може спробувати збути залежаний товар;
  • Бутони повинні добре триматися, пелюстки не мляві та без пошкоджень;
  • Листя на стеблах міцні, без засохлих кінчиків;
  • Стебло гербери повинно бути перекручене спеціальним дротом;
  • Троянди вибирають з закритими бутонами, вони розпустяться тільки через день, тому простоять довше. Те ж стосується і тюльпанів.

Плануючи купити квіти поштучно ціни, не варто купувати вже готовий букет з вітрини. Треба попросити флориста зробити новий, в який підуть більш свіжі квіти. Що стосується упаковки, то поодинокі квіти можна не завертати, а для букетів оптимальним буде прозора упаковка, або декоративна сітка. Польові квіти досить просто зв'язати стрічкою та дарувати.

Як правильно донести букет до місця

В холодну пору року на сайті flowershop квіти пропонують додатково запакувати в папір, або газету. Цією порадою продавців нехтувати не варто. При низькій температурі замерзають рослини, а після того, як їх принесуть у тепле приміщення, вони засихають за лічені години. Перед тим, як вручити букет, папір знімають. Щоб не пошкодити квіти, крім паперу треба їх правильно нести. Букет тримають за зрізані стебла, бутони при цьому дивляться вниз. Так суцвіття з більшою ймовірністю не ушкодяться.

Для передачі квітів кур'єром слід придумати цікавий підпис картки, яку прикладають до квітів. Підійде також гарна цитата з книги.