Недооцінити важливість значення та широту застосування хімічних реактивів практично неможливо. Робота, проведена в науково-дослідних індустріях, інститутах, хімічних, медичних лабораторіях для кількісного та якісного хімічного аналізу, лікувально-профілактичних установах, в промисловості для проведення різного роду експериментів, аналізів, дослідів залежить та нерозривно пов'язана з використанням хім. Реактивів, таких як бензойна кислота купити яку ви можете на нашому сайті.

Хім. реактиви являють собою індивідуально чисті речовини, їх розчини, суміші та композиції, які створюються хімічною промисловістю, наприклад молочна кислота купити. Також хім. реактиви надаються системами, які включають речовини, що впливають на їх функціональні характеристики крім основного компонента розчинників, наповнювачів, носіїв.

Основним призначенням необхідності застосування хім. реактивів, є здатність якісного виявлення, або кількісного визначення іншої речовини з їх допомогою. Основна вимога, яку пред'являє лабораторне обладнання до хім. реактиву це його чистота, залежно від вмісту основної речовини та допустимих домішок. За ступенем чистоти хім. реактиви поділяються на особливо чисті, хімічно чисті, для аналізу чисті, очищені, технічні. В залежності від вмісту основної речовини та спектральної однорідності, визначається ступінь чистоти, від якої залежить вартість хім. реактивів. Тому доцільність та допустимість використання реактиву також є важливими параметрами, якими керуються при купівлі.

За походженням хімічні реактиви поділяються на органічні та неорганічні, що зумовило особливості областей їх застосування для різних досліджень: органічної, неорганічної хімії, мікробіології.

Крім параметрів чистоти походження хім. реактивів, класифікація цих речовин ведеться по класу небезпеки. Існують отруйні, що представляють небезпеку, як для людини, так і для навколишнього середовища, та безпечні хім. реактиви (наприклад, харчові добавки).