Одной з найпоширеніших проблем під час ремонту в квартирі стає маленька кухня. Дуже важко розмістити на малогабаритній кухні різні приналежності, начиння, посуд та техніку. Для вирішення цієї проблеми використовується дизайн малогабаритних кухонь, який зробить приміщення зручним і багатофункціональним.

Шафи купе на замовлення львів в широкому ассортименті в нашому салоні меблів.

Колірна гамма для малогабаритних кухонь

Рекомендується вибирати світлі відтінки: білий, какао з молоком, білий або ванільний. Також можна викласти кухню однотонною глянцевою плиткою. Простір можна візуально збільшити, якщо пофарбувати одну стіну фарбою більш темною, ніж всі інші, також можна вчинити і з плиткою. Кольори краще підбирати насичені.

Колір на підлозі повинен бути або білим, або комбінованим. Дуже красиво виглядає плитка квадратної форми, укладена в шаховому порядку по діагоналі, також часто вдаються до чергування темних і світлих ламінатних смуг.

Обрати сучасні кухні у львові ви зможете в салоні кухонь Інтеріо Сторі http://kitchen.interiostory.com.ua/suchasni-kuhni/.

Стелі краще пофарбувати або побілити у світлі тони. Колір стелі повинен поєднуватися із загальним дизайном малогабаритної кухні в квартирі.

Аксесуари, які підходять для малогабаритних кухонь

Якщо є бажання прикрасити стіну фотографією, картиною або яким-небудь одним аксесуаром, то не рекомендується вішати його по центру. Кращим рішенням розміщення об'єкта буде трохи вище або нижче центру. Щоб стіна здавалася вище, аксесуари вішають один над одним.

Якщо ви бажаєте купити кухні, то запрошуємо вас відвідати наш салон меблів http://kitchen.interiostory.com.ua.

За допомогою дзеркал можна візуально збільшити простір, зробивши його ширше і глибше. Присутність дзеркал, робить малогабаритні кухні більш затишними. У шафок можна зробити дверцята у вигляді дзеркал або ж дзеркало в оригінальній оправі повісити на стіну.

Кришталеві люстри піднімають стеля візуально, а відблиски, які будуть відображатися в дзеркалах, додадуть інтер'єру живий вигляд.