Якщо ви вже мали справу з рюкзаками, ви розумієте, наскільки легше не таскати в руках баул. Дві м’які лямки розподіляють масу багажу по плечах, не відривають пальці, попереджують сколіози і лордози, а ще можна взяти в руки щось, негабаритне, ламке, руку партнера, чи просто рухати руками в темпі ходьби, як рекомендують лікарі. За вартістю рюкзаки майже дорівнюють сумкам, вони робляться зі схожих матеріалів, за схожими технологіями, тими самими людьми. Але ціна, яку ви заплатите за викривлення хребта сильно відрізняє їх між собою. 

Checkroom - ідеальній провідник по моді українських рюкзаків. 

Наш сайт створено для того, щоб ви змогли легко підібрати і купити рюкзак, який оптимально підійде під вашу статуру і стиль життя. Ми спеціалізуємося виключно на українських дизайнерах поклавши на себе важку місію популяризації вітчизняних виробників у межах України. На нашій торгівельній площадці представлено повний каталог рюкзаків на будь-який смак.

Наш товар

Ми не націлені на певний тип рюкзаків, кожна людина зможе придбати собі пару рюкзаків які підійдуть в будь якій ситуації. Багато хто досі вважає що рюкзаки носять лише до школи або турпоходу, проте топ-менеджери компаній Силіконової долини кожен день суперечать цьому з'являючись на роботі з брендовими рюкзаками, які інколи мало відрізняються від звичайних торб. Звичайно одна модель не буде виглядати однаково добре і з діловим костюмом і з спортивним тріко, тому наш інтернет –магазин пропонує придбати рюкзаки таких напрямків: 

  • туристичні;
  • міські;
  • для ноутбуків (з захистними вставками);
  • шкільні;
  • міні-рюкзачки;
  • дорожні.

Хоча перші рюкзаки виглядали як дошки, до яких канатками прив’язували речі вже сьогодні зручність є одним з найважливіших факторів. Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, тому ми обираємо тільки зручні і ергономічні моделі. Широкі, товсті лямки і ортопедичні спинки, це те на чому ми спеціалізуємося. Якщо ви прагнете зберегти природу і показати це людям, ми пропонуємо вам товари з міцної , натуральної тканини. Якщо ви полюбляєте шкіру, в нас теж є великий вибір шкіряних моделей. Більшість наших рюкзаків вологостійкі, а при потребі ми знаємо як зробити більшість тканин вологостійкими. 

Доставка і оплата

Інтернет-магазин одягу в УкраїніМи працюємо по всій території України і доставляємо в Київ, Львів, Черкаси та багато інших міст різними операторами перевезень. Наші сервіси оплати включають в себе майже всі поширені системи переводу грошей. Щоб ви змогли швидко і недорого оплатити ваші покупки. Наш інтернет магазин одягу в Україні пропонує допомогу в придбанні і виборі рюкзаку. Достатньо зв’язатися з нами, і ми виступимо надійним провідником, якій приведе вас до здобичі в вигляді речі, з якою ви ніколи не розлучитесь. Якщо ви ще думаєте, де купити рюкзак, то подзвоніть нам, і ви знайдете в нас саме те, що вам потрібно.