Фінансові труднощі виникають сьогодні у багатьох українців. Ціни на продукти і тарифи на комунальні послуги весь час зростають, доводиться по-новому планувати щомісячний бюджет. В таких обставинах далеко не всім вдається відкладати гроші. Іноді кошти доводиться починати економити вже з середини місяця. Ну, а що ж робити в разі непередбачених обставин, коли потрібно терміново дістати певну суму?

На жаль, в такій ситуації друзі і родичі здатні допомогти далеко не завжди – у них теж може не виявитися заощаджень. Доводиться замислюватися про те, щоб взяти кредит до заробітної плати. Якщо у вас багато часу на вирішення подібних проблем, можна звернутися в банк. Однак зазвичай в таких ситуаціях гроші потрібно дістати якомога швидше. Оформлення документів (в тому числі довідки про доходи), розгляд запиту банком може тривати досить довго. Не дивно, що багато українців сьогодні вважають за краще звертатися в мікрофінансові компанії. Швидкий кредит на картку   можна отримати на досить вигідних умовах і без бюрократичної тяганини.

Зрозуміло, мікропозики мають свої особливості, які потрібно враховувати. В першу чергу, вам треба знати, що сума виплат МФО обмежена. Ліміт кожна компанія призначає в індивідуальному порядку. Наприклад, в «Компаньйон Фінанс» він становить 10 тисяч гривень. Зрозуміло, цих грошей буде недостатньо для реалізації великого проекту або розвитку бізнесу. Однак якщо вам потрібні кошти до заробітної плати на вирішення побутових проблем, то цієї суми цілком вистачить.

Також враховуйте, що всі мікропозики видаються на короткий термін. Більшість компаній виділяє клієнтам на покриття боргу місяць. Однак є організації, які готові надати гроші на більш тривалий період. Так, «Компаньйон Фінанс» видає кредити на термін до 180 днів з тією умовою, що сума за позикою буде від 4,5 тисячі гривень.

Які відсотки нараховуються по мікропозик? Як правило, компанії не вимагають від клієнтів залишити заставу, привести поручителя або пред'явити безліч документів. Відповідно, ризики організації вище, ніж у банку або ломбарду. Це, зрозуміло, позначається на процентній ставці. Ваше завдання – не тільки знайти МФО з найбільш вигідними умовами. Потрібно переконатися, що вони прозорі. У деяких компаніях передбачені приховані платежі, які здатні істотно підвищити підсумкову суму. Перевага «Компаньйон Фінанс» в тому, що ніяких додаткових платежів вона не встановлює.