Створення та розробка порталів в Інтернеті має дві речі - функціональність і багатозадачність. Мета такого сайту -сконцентрувати на одному ресурсі найбільшу кількість користувачів зі схожими інтересами.

При створенні інтернет-порталів в Хмельницькому фахівці вкладають у нього максимум можливостей, щоб кожен відвідувач сайту міг знайти для себе щось корисне і цікаве. В опрацюванні функціоналу ми рекомендуємо дотримуватися правила: чим ширше клієнтська аудиторія, тим різноманітніше повинні бути інтерфейси.

РОЗРОБКА САЙТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВКЛЮЧАЄ ЕТАПИ:

  • складання технічного завдання і консультування;
  • розробка дизайн-концепції та проектування інтерфейсів;
  • створення унікального дизайну і верстка макетів;
  • наповнення стандартних сторінок і розділів сайту;
  • програмування функціональних модулів;
  • тестування і налагодження проекту.

Залежно від ваших потреб і завдань порталу ви можете вибрати різні програмні модулі для майбутнього сайту:

елементи комунікації (модуль коментарів, форум, гостьова книга, онлайн-консультант, чат, віджети соціальних мереж, форми зворотного зв'язку);

елементи інтернет-магазину (авторизація на сайту, каталог товарів, корзина, інтеграція з 1С та платіжними системами);

елементи юзабіліті (багатомовність, пошук по сайту, версія для друку, фотогалерея).

Технічними чи словами веб-програмістів, розробка сайтів Хмельницький - це створення порталу зі складним функціоналом, який вирішує велику кількість різнопланових завдань. Особливі різновиди веб-сайтів - інформаційні та корпоративні портали:

Інформаційний портал - це ресурс, який містить новинну, довідкову, аналітичну інформацію. При відвідуванні порталу кожен відвідувач повинен швидко знаходити необхідні розділи, вважати ресурс зручним, корисним і цінним джерелом інформації.

Корпоративний портал - це ресурс, від якого залежить репутація компанії в інтернеті, по суті особа організації. Корпоративний портал сприяє поліпшенню якості роботи фахівців, зниження витрат компанії, оперативному і ефективному взаємодії між співробітниками. При створенні корпоративного порталу актуальним буде впровадження бізнес-додатків, модулів з котируваннями акцій і курсів валют, новинних стрічок.

Сайти портали зазвичай містять великий обсяг різних даних: текстів, фотографій, картинок, аудіо- та відеоматеріалів. Розроблені портали зберігаються на нашому власному сервері, тому ви завжди можете бути впевнені в стабільній роботі своїх ресурсів. Ми подбали про те, щоб портали працювали коректно і швидко на будь-яких пристроях, оскільки це важливий фактор, що впливає на прибутковість проекту.

Солідний досвід роботи у місті Хмельницький, висока професійна підготовка фахівців, використання сучасних технологічних рішень дозволили нам зайняти одне з провідних місць на українському IT-ринку.