Альтанки є легкі криті споруди, які відкриті з усіх боків. Дані споруди незамінні для відпочинку, а також захисту від сонця, дощу в саду, дворі і навіть парку. Крім того, альтанки виконують декоративну функцію – вони є важливими елементами дизайну і прикрашають присадибна ділянка. Найчастіше їх встановлюють таким чином, щоб відкривався чудовий вид. Багатьох сьогодні цікавлять ціни на альтанки, оскільки хочеться встановити такі елементи на своїх присадибних ділянках.
До переваг дерев'яних альтанок відносяться:

  • Естетична привабливість. Коли торкаєшся до натурального дерева, ніщо не може повторити  привабливий запах деревини, її м'якості і теплоти. Можна з упевненістю сказати, що дерев'яні альтанки будуть в моді вічно, так як їх красу неможливо переоцінити. Простота, витонченість і чудовий запах непідвладні часу.
  • Екологічна безпека. Погодьтеся, складно придумати інший, більш натуральний предмет, ніж деревина. У дерев'яній альтанці ви і ваші гості будуть почувати себе затишно і комфортно, а також відчують єднання з природою.
  • Тривалий термін служби. Дерев'яні альтанки, побудовані справжніми фахівцями, проходять ще спеціальну обробку, що дозволяє продовжити їм термін служби. Тепер ніякі хвороби, ніякі комахи та інші шкідники не зможуть зіпсувати альтанку. Завдяки захисному покриттю альтанка захищена від погодних впливів. Вона зможе радувати вас протягом довгих роки.
  • Просте оновлення. Оскільки деревина все-таки може бути схильна до механічних впливів, це легко виправити. Будь-які потертості, відколи, плями і подряпини можна без проблем усунути.
  • Економічна вигода. Хоч деревина – це не найдешевше рішення для побудови альтанок, проте, на відміну від цегли і каменю це досить вигідний матеріал. Дешевше будуть тільки пластикові конструкції, проте в поєднанні ціна-якість, дерев'яна альтанка все одно залишається найкращим варіантом.

Ось уже протягом тривалого часу дерев'яні альтанки залишаються найпопулярнішими садовими елементами і навіть сьогодні вони зберігають це лідерство серед інших архітектурних форм. Багато замовників віддають перевагу саме деревині, так як альтанки з цього натурального матеріалу створюють приємну атмосферу і відмінно вписуються в будь-яку композицію присадибних ділянок. У дизайні дерев'яної альтанки можна використовувати особливу різьблення, яка перетворює і поліпшить її зовнішній вигляд.