Нерухомість Львова користується шаленим попитом не тільки серед співвітчизників, але й громадян інших держав. Що не дивно, адже він розташований поруч з країнами ЄС й є містом, у якому поєднуються архітектура й стилі різних епох. Так, жити тут, певно, мріє чи не кожен українець. Але багато сил доведеться прикласти для того, щоб знайти й орендувати квартиру у Львові. Самостійний пошук нерухомості на ЛУН.ua допоможе зекономити ваш час, а головне - кошти. Хоча треба зазначити, що чимало людей ще звертаються за допомогою до ріелторів, переплачуючи величезні гроші. Та чи варто користуватись послугами посередників, або краще спробувати самотужки зайнятись пошуком житла?  

Послуги ріелтора? Ні, дякую!

Довгосрокова оренда квартир у Львові поставлена ​​на потік й спритні маклери норовлять нажитися на своїх клієнтах. Та чи є сенс платити відсотки за послуги, які вам й не так вже потрібні? Зазвичай посередник бере комісію у розмірі місячної платні. А деякі кмітливі маклери звикли додатково брати по 100-200 грн за показ кожної квартири. Не очікуйте, що підписання договору надасть вам якісь переваги. Якщо виникнуть проблеми з житлом, доведеться все вирішувати самотужки, адже робота посередника закінчується, коли він отримав свою винагороду. Крім того, ріелтори всіляко намагаються нав’язати вам те чи інше житло, обмежуючи ваш вибір.

Переваги пошуку житла з ЛУН.ua

В першу чергу ви економите свої кошти, самостійно шукаючи варіанти, тим паче, що навігація порталу сприяє детальному пошуку. Вам треба задати свої вимоги, після чого система згенерує та відобразить варіанти, які найбільше підходять.

Ще одна перевага - можливість вибору, адже вам буде доступна величезна база варіантів: від квартир в старих австрійських будиночках до апартаментів у центральній частині міста. До речі, ви можете одразу побачити умови оренди, вартість й справжні фото житла, що дозволить детально вивчити обрані квартири. А ще надаються контактні дані власника нерухомості, то можна самостійно зв’язатись з ним й домовитись про огляд помешкання. Й, звичайно ж, на порталі ще є карта славетного міста, де позначено розташування квартир, які можна орендувати.  

Орендувати квартиру у Львові без посередників - дешевший та зручніший варіант. Вам не потрібно зустрічатися з ріелторами, або гаяти час на пошук об’яв у соціальних мережах. На сторінках порталу нерухомості ЛУН.ua зібрані всі актуальні оголошення з тематичних ресурсів, тому проблем з вибором бути не повинно.