Протигаз ГП-7 - індивідуальний засіб захисту від отруйних речовин, радіоактивного пилу, біологічних аерозолей та інших домішок повітря, які становлять небезпеку здоров'ю людини.

Цей протигаз від попередніх моделей вигідно відрізняє:

  • більш зручна лицева частина за рахунок
  • обтюратора, який дозволяє користуватися  тривалий час, не відчуваючи дискомфорту, завдяки зменшеному тиску на обличчя;
  • досконаліша переговорна мембрана, яка полегшує можливість спілкування під час його використання;
  • надійніша система клапанів дихання,які забезпечують швидке запирання камер клапанної коробки. Клапани стійкі до деформації при експлуатації та при тривалому зберіганні.

Дихати в ГП-7 легше ніж в попередніх моделях, при більш високому ступені захисту. Лицева частина протигазу має вигляд маски з оглядовим склом круглої форми. Для надійного утримання на голові конструкцією протигаза  передбаченій спеціальний наголівник, який значно зменшує навантаження на голову. Маска протигаза залишає вушні раковини відкритими.

Використання в конструкції протигаза плівок, що не запотівають та підсилених манжетів при роботі в умовах низьких температур, забезпечують прозорість скла незалежно від фізичного навантаження.

До складу протигазу ГП-7 входить:

  • лицева частина;
  • фільтраційно – поглинальна коробка;
  • сумка для носіння та плівки, що не запотівають.
  • Протигаз може додатково комплектуватися манжетами - утеплювачами.

Цивільний фільтраційний протигаз ГП-7 — це одна з найбільш сучасних та досконалих моделей створених для широкого вжитку. Завдяки незначному спротиву диханню, його можуть використовувати літні та хворі люди.

Як правильно визначити розмір протигаза

Визначити необхідний розмір протигаза достатньо просто: для цього необхідно заміряти гнучкою сантиметровою стрічкою горизонтальний та вертикальний обсяг голови.

Горизонтальний обсяг  вимірюють по по надбрів'ю, на 2-3 см вище краю вух,  через найбільші виступи на черепі.

Вертикальний обсяг голови вимірюють по верхівці голови, щок та підборіддя.

Отримані данні округляють до 0,5 см. Використовуючи ці виміри встановлюють точний типовий розмір — зріст маски та положення (номер) упорів лямок наголівника, в якому вони фіксуються. Перша цифра визначає номер лобної лямки, друга — скроняних, третя - щічних.

З питаннями, відносно комплектації протигазу, отримання консультації по підбору типорозмірів та придбання якісної продукції звертайтеся до спеціалістів компанії  «OZON».