Мембрана для даху

Покрівельна супердифузійна мембрана захищає від води та забезпечує належне відведення водяної пари. Портфоліо продуктів виробників покрівельних систем збагачені рішеннями, які повинні забезпечити тривалий термін служби і більш ефективне функціонування даху. Це не є новинкою, дихаюча покрівельна плівка сьогодні є стандартом. На що інвестор має звернути увагу при розгляді покрівельної мембрани та де її придбати? В цьому питані вам допоможе компанія Прушинські, яка представлена на сайті pruszynski.com.ua/ua/produkciya/plyonki-krovelnye/superdiffuzionnaya-plenka-membrana.

Навіщо потрібна мембрана?

Мембрану можна порівняти з хорошою курткою. Вона захищає шкіру від дощу. Крім захисту від води, добрий дощовик забезпечує відвід пари, яку постійно виробляє наш організм. Подібну схему можна застосувати для покрівельної мембрани. Вона відповідає, за "дихання" покрівлі. Водяна пара, що знаходиться в приміщенні людини – повинна врешті-решт знайти вихід. Мембрана дозволяє їй вибратися назовні. Добре пропускає повітря і одночасно покрівельна плівка захищає від попадання вологи всередину. Чим захищає від небезпечного грибка.

Дорогий ремонт

Крім вищезгаданого грибка дерев'яних елементів даху, серйозною проблемою може стати втрата теплоізоляції стіни мансарди і враженість явища вологи і, як наслідок, взимку – промерзання. Не тільки більш високі рахунки за електрику, що виникнуть в результаті втрати теплоізоляції, також можуть представляти ефект неправильної вентиляції приміщень і перегородки даху. Іноді доходить до руйнування стін, а в деяких ситуаціях навіть для заливання приміщень. Бажаючи уникнути дорогих ремонтів, інвестор не повинен зменшувати правильні рішення окремих шарів даху.

Основні характеристики

При виборі покрівельної мембрани слід вважати основні параметри, що визначають якість покрівельної плівки, тобто: механічні властивості, паро проникність, водонепроникність, старіння, реакція на вогонь, щільність (вагу), гарантії і спосіб з'єднання.

Якщо підходить мембрана - це гарантія надійного захисту  

Вплив на механічні властивості, має, між іншим, кількість шарів, з яких складається мембрана. Чим краще технічні параметри, тим час нормального функціонування системи даху буде більше. Тому пропонуємо вам не зволікати і заказувати монтаж супердифузійних мембран.