Привабливі характеристики якості та дизайн ламінату від компанії Tarkett, яка широко відома на світовому ринку, залучають увагу багатьох споживачів вже понад 120 років. Ламіноване покриття надихає дизайнерів на створення неординарних та захоплюючих інтер’єрів, а клієнти отримують розкішне та екологічне покриття підлоги. Крім того, компанія успішно реалізує колекції ламінату для спортивних приміщень. Але питання на скільки цей ламінат міцний і зносостійкий турбує багатьох, бо кожний із споживачів бажає отримати якісне покриття для підлоги, яке прослужить багато років і буде мати достойний вигляд.


Переваги ламінату від компанії Таркетт

Перше, що не може не підкупити в такому виробі – екологічний напрямок компанії. Це означає, що вся продукція відповідає міжнародним вимогам законодавства в екологічності виробництва. Таке ламіноване покриття безпечне для споживачів і відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Стосовно другого моменту, то це доступна цінова категорія покриття для підлоги, вона обумовлюється розташуванням потужностей по різним країнам, а саме:

  • м. Бачка Паланка (Сербія);
  • м. Калуш (Україна);
  • м. Відрадний і м. Митищі (Росія) та інші.

Саме такий підхід компанії дозволяє зекономити на транспортуванні продукції до інших країн, та розмитненні, а споживачу надати дешеву ціну. Виробництво на таких заводах відповідає високим нормам технологічності, багато процесів повністю автоматизовані, що дозволяє виключити людський фактор.

Третій аспект якості полягає у високих технічних характеристиках ламінату, які дозволяють йому роками залишати свій початковий вигляд з дня укладання. Сюди треба віднести:

  • надійне замкове з'єднання рейок;
  • простота та швидкість монтажу;
  • самостійна розробка компанії - Tech3S (бар'єр проти вологості);
  • в основі ламінату лежать міцні HDF-плити;
  • практичність і легкість у прибиранні, що дозволяє не використовувати різні хімічні засоби та інше.

Широкий вибір такої продукції представлений в українському каталозі real-house.com.ua, де можна знайти ламіноване покриття для комерційного або житлового приміщення.

Офіційна гарантія від Tarkett

Дивлячись на переваги продукції від компанії Таркетт вже стає зрозуміло, що підлога за таким покриттям прослужить не один десяток років без нарікань, крім того сама компанія дає офіційну гарантію на свою продукцію 25 років. Погодьтесь, це дійсно підтвердження того, що ламінат буде якісно служити довгі роки. А якщо конкретно відповісти на питання: Що буде з ламінатом через 10 років? То твердо можна сказати, що все з ним буде гаразд. Підлога буде: без подряпин, не втратить свій колір, не почне скрипіти, замкові з’єднання не розійдуться. Єдина порада - правильно підбирайте необхідні характеристики ламінату під ваші потреби у споживанні: клас, показник AC, замкова система, наявність фаски і не тільки. У такому питанні звертайтесь до менеджерів магазину або консультантів щоб отримати рекомендації стосовно вибору.