Подряпини, потертості або дірки, які з часом з’являються на панелі приладів не можуть бути привабливими. Саме тому багато автовласників шукають економічні і прості способи оновлення торпеди автомобіля, бо її вигляд є першорядним у сприйнятті загального дизайну всієї автівки. Як же привести панель приладів до ладу? Деякі бажають самостійно оновити її з підручних засобів, є ті хто повністю здійснює заміну панелі, інші обирають накладки на торпеду. Кожен із варіантів має свої переваги або недоліки, у цій статті ми розкажемо про сучасний і швидкий метод оновлення панелі за допомогою спеціальних накладок.

Накладка для торпеди – це тюнінг для панелі приладів, який виробляють з прогумованого пластика під індивідуальні розміри торпеди машини.

Накладки на торпеду активно використовують сучасні власники автомобілів, бо це декоративний і водночас функціональний елемент тюнінгу. З ними легко і за короткий час можна відновити панель приладів або покращити її штатний варіант. Крім того, вони є оптимальним рішенням щодо ціни та декору для багатьох споживачів. Сьогоднішні виробники пропонують накладки виповнені під дерево, алюміній або хром, також можна зустріти моделі в зеленому, червоному або жовтому кольорі. Різноманітний дизайн та забарвлення допоможе створити акуратний, сучасний і яскравий інтер’єр салону, а також стати власником унікального тюнінга.

При купівлі такого виробу обов’язково треба враховувати марку автомобіля, так як монтаж виробу здійснюється на стару торпеду, тобто поверх неї. Саме марка автівки допоможе визначитися з індивідуальною накладкою. Для більшої достовірності, що тюнінг підійде по розмірам, радимо самостійно заміряти панель приладів і порівняти габарити тюнінга, це дозволить купити підходящий виріб і допоможе уникнути проблем при монтажі. Крім того, при виборі такого декоративного елементу для салону авто важливе його забарвлення, нейтральні кольори дозволять декору виглядати як штатний елемент, а яскраві підійдуть для формування неординарного інтер’єру салону автівки.

Стосовно встановлення накладок, то такий процес дуже простий і не займає багато часу, якщо описати його в три кроки, то перший це знежирення поверхні, другий – кріплення накладки до старої панелі приладів за допомогою рідких цвяхів або герметика, третій – сушіння. А взагалі, як правило, точна інструкція по монтажу прикладається до таких товарів.

Накладки на торпеду служать економічним тюнінгом для салону машини, особливо коли стає питання про відновлення панелі приладів, за дуже короткий час їх можна встановити і відправитись у дорогу вже з оновленою і сучасною торпедою.