Металопластикові вікна представляють собою високоякісний виріб з міцної, хімічно інертної речовини, у вигляді полівінілхлориду. Даний матеріал може проходити переробку не менше п'яти разів. Профіль з ПВХ має високий рівень стійкості до температурних коливаннь навколишнього середовища, природних атмосферних опадів різного роду, а також до впливу ультрафіолетових променів. Придбати металопластикові вікна івано франківськ ви зможете в компанії Viknaroff. Вона видає гарантію від 7 до 15 років на всю продукцію.

 При виготовленні металопластикових вікон застосовують тільки екологічно безпечні матеріали. У порівнянні зі своїми дерев'яними аналогами, які вимагають регулярного фарбування, і є низько стійкими до температурних і осадових впливів, металопластикові вікна мають масу переваг, що дозволяє їм поступово витісняти пожежонебезпечні дерев'яні конструкції з позицій будівельного ринку. Вікна з металопластику не схильні до перегнивання і розсипання, до того ж, не піддаються руйнівному впливу вогню.

Здатність створювати в будинку тишу і затишок обумовлена ​​гармонійним поєднанням в виробі металу і пластика. Ця особливість дозволяє успішно застосовувати такі вікна в місцевості з високим шумовим порогом. При цьому, металопластикові вікна повністю ізолюють приміщення від небажаних звукових впливів, до того ж, значно економлять споживання обігрівальної енергії, завдяки термоізоляційним властивостям конструкції.

 Вартість металопластикових вікон цілком і повністю залежить від варіації конструкції, визначеної в замовленні. Точну ціну ви можете визначити, тільки після консультації з фахівцем.

Деякі компанії пропонують вітражні вікна. Вони виглядають в житлових приміщеннях оригінально і неповторно. Такі вікна абсолютно не перешкоджають проникненню в кімнату сонячного світла, зате дозволяють істотно урізноманітнити інтер'єр. Вітражні вікна в квартирах новобудов сьогодні можна зустріти не часто, однак буває приємний виняток з правил.

Переваги вітражних вікон очевидні. По-перше, це оригінальне стилістичне рішення, за допомогою якого можна вигідно відтінити обраний інтер'єр і привнести в нього додаткову родзинку. По-друге, крізь вітражі ви зможете бачити всю красу навколишнього світу, але жоден погляд зовні не проникне всередину. І, нарешті, це найбезпечніше на сьогоднішній день рішення для скління значних віконних прорізів.